Obserwuj w Google News

Ilona Ostrowska w bikini. Gwiazda "Rancza" kusi gorącym zdjęciem [FOTO]

2 min. czytania
28.06.2022 13:02
Zareaguj Reakcja

Ilona Ostrowska jest w aktywnym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Gwiazda "Rancza" chętnie pokazuje migawki ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Teraz rozpaliła fanów gorącą fotografią w bikini.

Ilona Ostrowska
fot. Instagram.com/ Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska to aktorka, która dała się poznać widzom, grając w takich filmach jak m.in. "Dzień świra", "Ile waży koń trojański", oraz "Kołysanka". Serialowym widzom najbardziej znana jest z serialu "Ranczo", w którym wcieliła się w postać sympatycznej Lucy. W swojej karierze Ostrowska ma zresztą mnóstwo bardzo różnorodnych kreacji.

"Na szczęście w mojej karierze są takie momenty, że mam możliwość wyboru. Czasem bywa tak, że na początku coś wydaje mi się być bardzo interesujące, ale po jakimś czasie muszę się z tego wycofać, bo bardzo mnie to zamyka i nie sprawia mi frajdy. Mówię wtedy, że mam na mój zawód zaciągnięty ręczny. Staram się wówczas wycofać i nawet mi się to udaje, czuję wówczas wielką ulgę" - opowiadała jakiś czas temu w rozmowie z portalem Styl.interia.pl.

Zobacz też:  Ilona Ostrowska znika z "Na dobre i na złe". To koniec jej przygody z TVP?

 Ilona Ostrowska w bikini. Gwiazda "Rancza" kusi gorącym zdjęciem [FOTO]

Aktorka aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym raczy obserwatorów zdjęciami i ciekawymi treściami. Gwiazda "Rancza" pokazała niedawno gorące ujęcie. Ostrowska odpoczywała od upałów, które w ostatnim czasie nawiedziły Polskę. Gwiazda opublikowała gorące zdjęcie w bikini, gdzie chłodzi się nad basenem.

Naturalna fotografia aktorki bardzo przypadła do gustu jej fanom, którzy zasypali ją komplementami w komentarzach. "Wow", "piękna", "hot", "zjawiskowa" - zachwycali się wielbiciele serialowej Lucy.

Prywatnie Ilona Ostrowska w latach 2004-2012 była żoną aktora i reżysera, Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki Mirosławy. Była też związana z reżyserem - Krzysztofem Garbaczewskim. Obecnym partnerem Ostrowskiej jest Patryk Stawiński, basista zespołu Kobiety. Para doczekała się syna Gustawa.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS