,

Ilona Felicjańska zatrzymana. Ujawniono wstrząsajace nagranie z aresztowania [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
02.01.2020 21:58

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani przez policję na Florydzie. Teraz do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak modelka zakuwana jest w kajdanki.

Ilona Felicjańska
fot. zrzut ekranu YouTube

Ilona Felicjańska aresztowana

Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali zatrzymani 18 grudnia 2019 w związku z zarzutem "naruszenia nietykalności cielesnej". Para wyszła za kaucją po trzech tygodniach pobytu w areszcie na Florydzie. Jak donoszą media, to Paul Montana zadzwonił na policję po tym, jak jego żona ugryzła go w łydkę. Mąż modelki zeznawał, że Ilona Felicjańska zaczęła uderzać go w głowę, a następnie ugryzła. On zaś oddał jej uderzeniem w twarz.

Teraz "Super Express" dotarł do nagrania z zatrzymania. Na wideo opublikowanym przez tabloid widzimy, jak Ilona Felicjańska zakuwana jest w kajdanki.

Nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany

Na początku nagrania widzimy, jak funkcjonariusz policji dopytuje Ilonę Felicjańską o dane i powód pobytu w Stanach. Modelka nie potrafiła porozumieć się bez pomocy internetowego tłumacza. Policjant pyta również o ślady ugryzień na nogach Paula Montany.

- Nie wiem - odpowiada Ilona Felicjańska.

Następnie Polka została przewieziona na komisariat. Jak relacjonuje jeden ze stróży prawa, "zatrzymana próbowała kopać szyby w samochodzie". Modelka zanosiła się płaczem i miała problem z wyjściem z samochodu i wykonywaniem poleceń wydawanych przez funkcjonariusza.

- Daj mi swoją pie***loną rękę! - krzyknął zdenerwowany policjant.

Proces Ilony Felicjańskiej i Paula Montany rozpocznie się 9 stycznia.

RadioZET.pl/PCh

Logo radiozet Dzieje się