Obserwuj w Google News

Iga Krefft zapozowała w bikini. Gwiazda "M jak miłość" odpowiedziała hejterce [FOTO]

2 min. czytania
29.06.2022 18:17
Zareaguj Reakcja

Iga Krefft to gwiazda, która ma dystans do siebie i swojego wyglądu. Przebywająca na wakacjach aktorka i piosenkarka podzieliła się z obserwatorami hejterskim komentarzem jednej z internautek. Gwiazda postanowiła dość zadziornie odpowiedzieć, publikując zdjęcie w bikini.

Iga Krefft
fot. Instagram.com/ Iga Krefft

Iga Krefft to aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość", ale też piosenkarka, która nosi pseudonim artystyczny Ofelia. Gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem na Instaramie. Aktorka na zdjęciach odsłania ciało, jednak jej fotografie są wysmakowane i nie przekraczają granicy. Iga przebywa aktualnie na wakacjach we Włoszech. Przy jednym ze zdjęć postanowiła zaprezentować hejterski komentarz fanki." Brzydka w ch*** jesteś, ale talent i głos masz jak nikt inny" - napisała internautka.

Zobacz też:  Iga Krefft pokazała zdjęcie w bikini: "Ktoś wrzucił normalne zdjęcie normalnej sylwetki"

Iga Krefft zapozowała w bikini. Gwiazda "M jak miłość" odpowiedziała hejterce [FOTO]

W odpowiedzi Iga opublikowała zdjęcia z wakacji, które opatrzyła zadziornym komentarzem:

"Brzydka w cXUJ jestem, ale opalona i spocona jak nikt inny, cudna, ślę buziaki" - napisała.

Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy od koleżanek z branży, m.in. od Ani Karwan: "K****stwo najwyższej rangi ten komentarz. Jesteś piękna, zamykam przewód sądowy" - napisała. "Cudna i w dodatku hot", "jesteś piękna, utalentowana, zabawna i przesympatyczna! Prosimy więcej takich zdjęć", "jesteś zajebista i nie zmieniaj się", "a ja właśnie myślałam ostatnio, jak masz piękną naturalną urodę!!", "jak smutnym trzeba być człowiekiem, by napisać komuś obcemu, że jest brzydki..." - dyskutowali fani.

Iga Krefft zadebiutowała rolą Rezedy w musicalu "Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma w 2007 roku. W tym samym roku dołączyła do obsady "M  jak miłość", w którym wciela się w postać Urszuli Mostowiak. Wystąpiła też gościnnie w takich serialach jak m.in. "Diagnoza" , "Na Wspólnej". Na dużym ekranie pojawiła się w takich filmach jak m.in. "Piosenki o miłości" oraz "Sala Samobójców. Hejter".

 

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS