Obserwuj w Google News

Iga Krefft w bieliźnie. Gwiazda "M jak miłość" w odważnej sesji zdjęciowej [FOTO]

2 min. czytania
30.04.2021 15:36
Zareaguj Reakcja

Iga Krefft na swoim Instagramie porusza rozmaite tematy, a jednym z nich jest ten dotyczący wyglądu i akceptacji swojego ciała. Aktorka i piosenkarka tym razem pokazała kilka zdjęć z sesji zdjęciowej w bieliźnie.

Iga Krefft
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Iga Krefft jest aktorką i wokalistką projektu muzycznego Ofelia. Fani seriali również kojarzą Igę z hitu TVP "M jak miłość". Na swoim Instagramie aktorka porusza mnóstwo tematów, również tych dotyczących wyglądu.

Tym razem uwagę jej followersów przykuło kilka zdjęć, na których Iga pozuje w bieliźnie. We wpisie nie zabrakło ważnych słów o akceptacji swojego ciała.

Zobacz też:  Gwiazda "M jak miłość" uderza w Magdę Gessler. Jest oburzona chamstwem restauratorki

Iga Krefft w bieliźnie. Gwiazda "M jak miłość" w odważnej sesji zdjęciowej [FOTO]

"Wiecie, że mam dystans do siebie- wiecie, że lubię wam pokazywać siebie w wymarzonej wersji, ale również w wersji najbardziej zbliżonej to tego, kiedy budzę się po nieprzespanej nocy! Jestem kobietą, jestem piękna i czuję się sobą w obu tych wersjach! Zresztą ten temat jest mi szczególnie bliski - o czym przekonacie się niebawem... - napisała.

Naturalne fotografie bardzo przypadły do gustu fanom gwiazdy, którzy obsypali ją komplementami. "Cudne te zdjęcia, serio", "piękna w każdym wydaniu", "wyjątkowa i piękna na każdym ujęciu", "coś pięknego zrobiłaś tym postem. Piękne są wszystkie te ujęcia", temat samoakceptacji jest turbo ważny! Super post! Mam nadzieję, że trafi do wielu osób :) przebabka z Ciebie w każdej wersji" - zachwycali się fani.

Iga Krefft zadebiutowała rolą Rezedy w musicalu "Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma w 2007 roku. W tym samym czasie dołączyła do obsady "M jak miłość", w którym zagrała Ulę Mostowiak

W latach 2010–2011 grała postać Agi w pierwszym polskim serialu "Do dzwonka". Wystąpiła gościnnie w serialach "Na Wspólnej" oraz "Diagnoza". Zagrała też w filmie "Sala samobójców. Hejter".

W listopadzie 2019 roku wydała debiutancką płytę "Ofelia". Wydawnictwo promował singel „Tu”, do którego zrealizowano oficjalny teledysk, oraz utwór „Dwa słowa”. W marcu 2020 roku Krefft miała ruszyć w trasę koncertową zatytułowaną „Księgi Ofeliowe”, jednak ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie występy zostały odwołane.