Zamknij

Ida Nowakowska urodziła. Prezenterka TVP powitała na świecie synka

10.05.2021 12:09

Ida Nowakowska urodziła - informuje "Super Express". Gwiazda TVP i prowadząca "Pytania na śniadanie" została przyłapana przez fotoreporterów tuż po wyjściu ze szpitala. Choć poród planowany był na połowę maja, prezenterka powitała na świecie swojego synka kilka dni przed terminem.

Ida Nowakowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon zostali rodzicami. Wiadomość jako pierwszy przekazał "Super Express". Fotoreporterzy tabloidu przyłapali Idę Nowakowską po wyjściu ze szpitala. Prowadząca "Pytania na śniadanie" oraz jej ukochany trzymają nosidełko z noworodkiem. Choć gwiazda nie przekazała jeszcze szczęśliwej nowiny swoim fanom, internauci już zalewają ją gratulacjami i życzeniami.

- Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu - przekazał informator w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Ida Nowakowska pokazała zdjęcia z baby shower. Potwierdziła płeć dziecka [FOTO]

Ida Nowakowska urodziła przed terminem. Jakie imię otrzymał chłopiec?

Tabloid podaje, że Ida Nowakowska urodziła kilka dni przed terminem. Teraz jest już w domu i spędza pierwsze dni z synkiem.

- Termin mam na połowę maja, ale do tej zmiany w życiu przygotowywałam się właściwie od małego dziecka, bo zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą. Nie bardzo wiem, skąd się to wzięło. Może dlatego, że bardzo kocham moich rodziców - mówiła jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z "Vivą".

Prowadząca "Pytania na śniadanie" wciąż nie zdradziła, jak będzie nazywał się jej syn. Choć już jakiś czas temu potwierdziła płeć dziecka, imię malca pozostaje tajemnicą. Chciałaby jednak, żeby było tradycyjne i łatwe w wymowie dla rodziny męża.

- Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam - zdradziła.

Gratulujemy!