Zamknij

Ida Nowakowska skomentowała sprawę Kurdej-Szatan. Dostrzega pozytywy sytuacji

30.11.2021 07:17

Ida Nowakowska w iście dyplomatycznym tonie wypowiedziała się w sprawie słynnego komentarza Barbary Kurdej-Szatan na temat polskich pograniczników. Dziennikarka TVP życzy aktorce jak najlepiej i zauważa plusy całej sytuacji.

Kurdej-Szatan i Ida Nowakowska
fot. TRICOLORS/East News/Jan Bogacz/TVP/East News

Ida Nowakowska jest jedną z ulubionych prezenterek widzów TVP. Młoda gwiazda, która chętnie daje wyraz swoim konserwatywnym poglądom i deklaruje przywiązanie do chrześcijańskich wartości, skomentowała aferę z udziałem obecnie już byłej gwiazdy telewizji publicznej - Barbary Kurdej-Szatan. Zapytana o to przez dziennikarzy "Jastrząb Post" odniosła się do sprawy w bardzo dyplomatyczny sposób.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: piękna Diana już zapomniała o Sewerynie. Pokazała swojego chłopaka

Ida Nowakowska komentuje słynnego posta Barbary Kurdej-Szatan

Nowakowska wielokrotnie udowadniała, że w swoich komentarzach i ocenach potrafi być bardzo wyważona. Teraz, kiedy została zapytana o to, jak ocenia słynnego posta Barbary Kurdej-Szatan, również odniosła się do sprawy z dużym taktem. W wypowiedzi dla "Jastrząb Post" stwierdziła, że w publicznych wypowiedziach trzeba ważyć słowa. Stwierdziła też, że każdemu życzy najlepiej i dodała, że w całej sytuacji widzi też pozytywy: szansę przypomnienia o tym, że dobór słów jest bardzo ważny w publicznych wypowiedziach.

"Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne takie publiczne sytuacje są bardzo ważne, żeby przypominać o tym, jak ważne są słowa, jak ważny jest ich dobór" - powiedziała.

Nie jest to jej pierwszy komentarz na ten temat, choć wcześniejszy był na tyle enigmatyczny, że niemal trudno było dokładnie zrozumieć, jaki naprawdę jest jej stosunek do całej sprawy.

"To jest bardzo trudne. Osoba, którą możemy bardzo lubić, popełnia błędy i musimy zastanowić się, na czym polegał ten błąd. Każdy z nas przeżywał nie tylko medialne, ale i życiowe zagwozdki" - mówiła wtedy.

loader