Obserwuj w Google News

Hubert Urbański zaskoczył zmianą fryzury. "Gdzie masz włosy?"

2 min. czytania
28.04.2021 13:08
Zareaguj Reakcja

Hubert Urbański przyzwyczaił swoich fanów do siwawej czupryny, lekko zaczesanej na bok. Taki wizerunek prowadzący teleturniej "Milionerzy" prezentuje już od dawna. Niespodziewanie prezenter pochwalił się całkiem odmienną fryzurą. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Hubert Urbański
fot. Michal WARGIN/East News

Hubert Urbański jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych prezenterów telewizyjnych. Od dawna znany jest m.in. jako prowadzący " Milionerów", w którym występuje jako sympatyczny, błyskotliwy i niekiedy bezkompromisowy gospodarz. Wizerunek, jaki prezentuje w programie, jest niezmienny od lat. Choć Urbański pokazał się widzom z nieco innej strony, biorąc udział w celebryckim reality show "Ameryka Express", to jednak obraz, który przylgnął do niego w kolejnych edycjach teleturnieju "Milionerzy" stał się jego wizytówką.

Trudno sobie wyobrazić Huberta Urbańskiego bez charakterystycznej, gładko ułożonej fryzury, jednak właśnie prezenter pokazał się w nowym wydaniu.

Zobacz także: Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę podczas ćwiczeń. Nie zauważyła tego? [FOTO]

Hubert Urbański ogolił głowę prawie na łyso

Na Instagramie Hubert Urbański pokazał zdjęcie, na którym widać go podczas wspinaczki na drzewo. Prezenter ubrany jest w sportowy strój i sportowe buty, z których wyzierają podciągnięte niemal do łydki skarpety. Urbański założył je tak, by spodnie nie przeszkadzały mu podczas wdrapywania się po konarach. Uwagę jednak przykuwa coś zupełnie innego: drastycznie krótka fryzura prowadzącego "Milionerów".

Redakcja poleca

"Italo Calvino- „Baron drzwołaz”- historia spełnionego życia i szalonej miłości- serdecznie polecam na najbliższy tydzień" - taki komentarz pojawił się przy zdjęciu. Urbański zachęca w nim do poznania powieści, opowiadającej historię barona, który jako chłopiec buntuje się przeciwko rodzinie, wchodzi na drzewo i postanawia nie zejść do końca życia.

Internauci są zaskoczeni taką metamorfozą. W komentarzach pytają, gdzie Urbański podział włosy. Jednak ci, którzy prezentera obserwują dłużej, wiedzą, że to nie pierwszy taki "wybryk". Prezenter ogolił głowę także rok temu, a do tego regularnie dokonuje modyfikacji, a to dodając wąsy, brodę czy baki. Jakiś czas temu gwiazdor zaskoczył nawet długą, rumcajsową brodą. W każdej wersji jest mu twarzowo.

RadioZET.pl/AS