Zamknij

Hotel Paradise: uczestnicy uprawiali seks przed kamerami? Nowa uczestniczka poszła na całość [FOTO]

Judyta Wanicka
17.03.2020 12:38

Pierwszy seks w "Hotel Paradise"? W ostatnim odcinku Martyna i Adam spędzili upojne chwile w sypialni. Widzowie mieli okazję zobaczyć, jak para odważnie baraszkuje pod kołdrą. 

Seks w Hotel Paradise
fot. screen Hotel Paradise/player.pl

Polska edycja reality show "Hotel Paradise" od początku wzbudza sporo kontrowersji. W domu na Bali, który zamieszkuje 6 singli i 6 singielek, co chwilę dochodzi do romansów, zdrad i zaskakujących przeparowań. W ostatnim odcinku zrobiło się wyjątkowo gorąco. Wszystko za sprawą nowej uczestniczki Martyny Kondratowicz, która weszła do programu przed dwoma tygodniami i zdążyła zamieszać w głowie przystojnemu Adamowi. Para wskoczyła do łóżka i namiętnie zabawiała się przed ostrzałem kamer. 

Hotel Paradise: Martyna i Adam poszli do łóżka 

W ubiegłym tygodniu zaiskrzyło między Martyną i Adamem. Uczestniczka na początkowo tworzyła parę z Łukaszem, lecz w wyniku "Rajskiego rozdania" chłopak musiał pożegnać się z programem. Wyspę opuściła także Ola - dotychczasowa partnerka Adama. Wtedy osamotnieni Martyna i Adam postanowili nawiązać bliższą relację. Para zaczęła częściej przebywać razem i wymieniać się czułościami. W końcu doszło między nimi do zbliżenia w sypialni. 

4
fot. screen Hotel Paradise/tvn.player.pl

Już w zeszłym tygodniu Martyna i Adam przeżyli intymne chwile. Niestety musieli na chwilę przerwać amory, ponieważ Klaudia El Dursi zarządziła wymeldowanie. Dziewczyny poszły relaksować się do SPA. Panowie zaś mieli za zadanie ozdobić pokoje dla swoich wybranek i przygotować romantyczną kolację. Każda z uczestniczek musiała odgadnąć, który pokój przygotował jej adorator. Adam nie ukrywał, że uwił gniazdko zarówno z myślą o Martynie, jak i Violi. Ostatecznie to Martyna znalazła się w jego pokoju. Para mogła więc dokończyć miłosne igraszki, tym razem w łóżku. 

1
fot. screen Hotel Paradise/tvn.player.pl

Czy Martyna i Adam faktycznie uprawiali seks? Z rozmowy "po wszystkim" wynika, że poza pocałunkami i przytulaniem raczej do niczego więcej nie doszło. 

Biję się z myślami... Miałam takie założenie, co mogę, a czego nie mogę zrobić... - powiedziała w pewnym momencie Martyna. 

A czego nie możesz zrobić? - dopytywał Adam. 

No wiesz przecież... - odparła zmieszana. 

Czyli to, co mogłaś, to już zrobiłaś, tak? - drążył rozbawiony uczestnik.

Tak i więcej nie mogę - ucięła stanowczo Martyna. Wtedy oboje przytulili się i zasnęli. 

maryhna 22
fot. screen Hotel Paradise/tvn.player.pl

 

RadioZET.pl/jw