Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Nowy uczestnik trafił do programu. Widzowie surowo ocenili Michała: "Nic ciekawego"

2 min. czytania
16.04.2021 10:34
Zareaguj Reakcja

"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych programów randkowych w Polsce. W ostatnim odcinku reality show widzowie poznali nowego uczestnika. Na przybycie mężczyzny oczekiwała jego koleżanka - Ola.

Hotel Paradise
fot. Instagram/@hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" nie przestaje zadziwiać i szokować. Ostatnie odcinki 3. edycji programu wzbudziły spore kontrowersje wśród regularnych widzów, którzy śledzą przygody wyspiarzy od 1. sezonu. Uczestniczka Ola zapowiedziała w rozmowie z przyjaciółką, że na wyspie pojawi się jej kolega. "Dwunastego miał bilet. No i gdzie on tutaj jest? [...] Nie wiem, gdzie on jest i się martwię. A on jest sto na sto" - wyjawiła wyspiarka.

Internauci ostro skrytykowali "ustawkę", jaką przygotowała uczestniczka programu. Ich zdaniem w reality show powinny brać udział tylko osoby, które się nie znają. Część osób zarzuca nawet, że Ola najwyraźniej nie jest singielką, a z nowym mieszkańcem wyspy mogą łączyć ją bliższe relacje, niż tylko przyjaźń. W ostatnim odcinku w końcu mogliśmy zobaczyć zapowiadanego kolegę Oli.

Zobacz także:  Hotel Paradise: Sebastian uległ wypadkowi. Na jego leczenie zebrano pokaźną kwotę

Hotel Paradise: Nowy uczestnik w programie. Michał to kolega Oli

Na wyspie pojawił się Michał. Na początku poznała go męska część mieszkańców "Hotelu Paradise". Chwilę później nowy uczestnik mógł spotkać się z potencjalnymi partnerkami. Ola podczas powitania udawała, że nie wiedziała o tym, iż jej kolega ma pojawić się na wyspie. Najwyraźniej nie była świadoma, że wcześniej kamery uwieczniły jej rozmowę z Luizą za temat Michała.

- Olka co ty tutaj robisz? [...] Sorki, że tak wolno nalewam tego szampana, ale po prostu jestem w szoku, że cię tu spotkałem - spytał Michał.

- Ja też w to nie wierzę, naprawdę! - powiedziała Ola.

Tymczasem internauci ocenili wygląd nowego uczestnika. Choć Ola zapowiadała, że jej kolega jest "sto na sto", widzowie mają co do tego spore wątpliwości. Ich zdaniem Michał nie prezentuje się tak dobrze, jak pozostali wyspiarze.

- To jest to 100/100 czy jeszcze czekamy?

- I on niby taki super? Zupełnie nie w moim typie.

- Jeśli to jest ten 100 na 100 Olki, to ona chyba przystojnego faceta nie widziała. Nic specjalnego - czytamy na profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie.

Myślicie, że Michał i Ola namieszają jeszcze w programie?