Zamknij

Hotel Paradise: Marietta zoperowała nos. Pochwaliła się efektami na Instagramie [FOTO]

09.10.2020 17:32

Marietta Witkowska z "Hotel Paradise" zrobiła operację plastyczną nosa. Jak teraz wygląda zwyciężczyni pierwszej edycji reality-show? Nowy nos Marietta pokazała w relacji na Instastory. 

Marietta Witkowska z "Hotel Paradise"
fot. VIPHOTO/East News

Marietta Witkowska była uczestniczką pierwszej polskiej edycji reality-show "Hotel Paradise". W programie związała się z Krzysztofem "Chrisem" Duckim i razem z nim zwyciężyła w finale. Gdy nagroda pieniężna powędrowała na jej konto, Marietta zdecydowała się zrobić operację plastyczną nosa. Gwiazda "Hotel Paradise" jest już po zabiegu, o czym poinformowała za pośrednictwem Instastory. Marietta pokazała fanom zdjęcia nowego nosa. 

Operacje plastyczne i zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej to dla większości celebrytek temat niewygodny, ale na pewno nie dla Marietty Witkowskiej. Gwiazda już wcześniej przyznała się do powiększenia ust, a nawet zrelacjonowała zabieg na Instagramie. Jej kolejnym celem była korekta nosa. - To jest mój największy kompleks - wyznala podczas pobytu na rajskiej wyspie. Marietta potrzebowała na zabieg około 10 tys. złotych. Słysząc to Łukasz "Blondino" zagadał do Chrisa i choć ten nie miał większych oporów przed sfinansowaniem dziewczynie operacji, okazało się, że nie musi wydawać pieniędzy z własnej kieszeni. Zresztą niedługo po programie Marietta i Krzysztof zakończyli związek. Zwyciężczyni show natychmiast przeznaczyła część wygranej na plastykę nosa. 

Hotel Paradise: dramatyczna przeszłość Soni. To dlatego tak często płacze

Hotel Paradise: Marietta Witkowska zrobiła operację plastyczną nosa

Marietta pochwaliła się nowym nosem w instagramowej relacji. Najpierw pokazała zdjęcia z opatrunkiem, a gdy doszła do siebie, zaprezentowała efekt zabiegu. Wprawdzie opuchlizna jeszcze całkowicie nie zeszła, to jednak różnicę widać gołym okiem. Nos Marietty jest znacznie węższy i smuklejszy, czyli taki, jak zawsze chciała mieć. Celebrytka chętnie prezentowała rezultaty poprawki przed obiektywem, pokazując internautom szczegóły na zbliżeniu.

Gwiazda programu "Hotel Paradise" wygląda korzystniej niż wcześniej? 

marietss
fot. Instastory:@marietta_witkowska
wwww2
fot. Instastory:@marietta_witkowska
loader