Zamknij

Hotel Paradise: Marietta i Chris rozstali się. Finaliści programu wydali oświadczenie

08.06.2020 09:58

Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" rozstali się. Uczestnicy stworzyli udaną parę na rajskiej wyspie i razem wygrali program. Teraz podzielili się z fanami powodami, dla których nie są już razem.

Marietta i Chris Hotel Paradise
fot. Instagram/@marietta_paradise_hotel

Marietta i Chris z programu "Hotel Paradise" zadecydowali o rozstaniu. Para poznała się na wyspie na Bali, gdzie bardzo szybko zaczęło między nimi iskrzyć. Uczucie doprowadziło ich do finału, który ostatecznie wygrali. Uczestnicy postanowili podzielić się nagrodą po równo - wybrali miłość, a nie pieniądze.

Po zakończeniu programu wciąż głośno było o związku Marietty i Chrisa. Para jako jedyna pozostała razem po zakończeniu "Hotelu Paradise". W jednym z wywiadów zdradzili nawet, że planują zrobienie wspólnego tatuażu i ślub. W ostatnim czasie obserwatorzy mediów społecznościowych zauważyli jednak, że para coraz rzadziej pokazuje się razem. Nie pojawiały się nowe wspólne zdjęcia ani relacje na InstaStories. W końcu Marietta postanowiła potwierdzić, że rozstała się z Chrisem.

Zobacz także: Hotel Paradise: Martyna wskazała najbardziej dwulicowego uczestnika

Marietta i Chris się rozstali. Para z "Hotelu Paradise" zdradziła powody tej decyzji

- Kochani. Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego posta, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało, jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać - zaczęła Marietta w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie.

W dalszej części uczestniczka "Hotelu Paradise" podziękowała Chrisowi za wspaniałe wspomnienia. Widać, że nie mają do siebie żalu za zaistniałą sytuację.

- Chris, dziękuje za wszystko, byłeś jedną z najlepszych przygód w moim życiu, przeżyliśmy coś, czego nigdy nie zapomnę. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będziemy mogli być przynajmniej przyjaciółmi - dodała.

Na profilu Chrisa również pojawiło się oświadczenie. Przyznał, że długo walczyli o związek, jednak niestety nie udało się pogodzić pewnych różnic.

- Moi Drodzy, ten post nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Przepraszam, jeśli zepsuję Wam ten piękny dzień. Niektórzy z Was już się domyślają, a prędzej czy później ta wiadomość i tak ujrzałaby światło dzienne, więc chcę Was o tym oficjalnie poinformować, aby uniknąć niepotrzebnych plotek na różnych portalach. Ostatnio zauważyliście, że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć, więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety, nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach, a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie. Chciałbym Wam wszystkim podziękować za Wasze wsparcie, za to, że tak mocno w nas wierzyliście. Za wszystkie Wasze wiadomości, te dobre i te złe. Dziękuję. Jestem za to bardzo wdzięczny. Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego - napisał Chris.

RadioZET.pl/PCh