Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Marietta bierze ślub. Podała termin i zdradziła, co z dziećmi. "Kupiłam suknię"

2 min. czytania
23.11.2021 14:21
Zareaguj Reakcja

Marietta Witkowska, zwyciężczyni 1. edycji "Hotelu Paradise", poinformowała, że bierze ślub. Podała przybliżony termin i zdradziła, kiedy ma zamiar powitać na świecie pierwsze dziecko.

Marietta bierze ślub
fot. screen: Instagram / marietta_witkowska

" Hotel Paradise" doskonale przyjął się w Polsce. Randkowe show oparte na amerykańskim formacie jest jednym z najpopularniejszych programów w ramówce TVN7. Widzowie z zainteresowaniem śledzą losy uczestników, którzy łączą się w pary, czasem rzeczywiście zakochując, a czasem z wyrachowaniem walcząc o sympatię fanów, popularność i duże pieniądze. Podstawą formatu są oczywiście barwni uczestnicy i wzajemne relacje między innymi. Polska edycja "Hotelu Paradise" była wielokrotnie krytykowana za promowanie płytkich związków i seksizmu, ale o jej popularności doskonale świadczy fakt, że obecnie możemy oglądać 4. edycję, a prowadząca Klaudia El Dursi zdradziła, co czeka nas w kolejnej.

Wielu bohaterów show zyskało grono fanów i jest mniejszymi lub większymi celebrytami nawet po zakończeniu. Tak jest między innymi w przypadku Marietty Witkowskiej, zwyciężczyni premierowej edycji. Co prawda jej relacja z Krzysztofem "Chrisem" Duckim nie przetrwała, ale udało jej się odnaleźć miłość poza programem. Obecnie jest szczęśliwa z nowym partnerem Patrykiem Świdowskim. Ich relacja musi rozwijać się świetnie, bowiem celebrytka przyjęła od ukochanego pierścionek zaręczynowy. Jak się okazuje, Marietta już przygotowuje się do ślubu, zaplanowała nawet macierzyństwo.

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe
Redakcja poleca

Hotel Paradise: Marietta planuje ślub i myśli o dziecku. Podała terminy

W rozmowie z portalem Pudelek Marietta zdradziła, że ślub zaplanowany został na początek 2022 roku, a przyszła panna młoda ma już nawet suknię ślubną. Nie planują jednak hucznej ceremonii z powodu wysokich kosztów. Wolą zainwestować w co innego.

- Poznaliśmy się jakoś na przełomie wakacji, przez znajomych wpadliśmy na siebie i tak zostało. Kupiłam suknię ślubną i z początkiem roku powiemy sobie "tak". To będzie kameralna impreza. Są takie ceny tych imprez, że wolimy jechać w super podróż - poinformowała.

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" jest bardzo dobrze zorganizowana. Wie nawet, kiedy na świecie powinno pojawić się dziecko.

- W ciągu dwóch najbliższych lat pojawi się dziecko. Nie chciałam brać ślubu z powodu dziecka. Nie wiem, czy chciałabym być z facetem tylko dlatego, że jestem w ciąży - zdradziła.

Pozostaje trzymać kciuki i życzyć przyszłym małżonkom wszystkiego najlepszego.