Hotel Paradise: Lexi i Łukasz nie dostali zaproszenia na finał? Jest komentarz

Maciej Friedrich
20.04.2020 12:02

Finał "Hotelu Paradise" za nami. W ostatnim odcinku show nie zobaczyliśmy jednak Lexi i Łukasza. Sprawę skomentowały Klaudia El Dursi oraz Marietta, zwyciężczyni programu. Dlaczego pary zabrakło podczas finału?

Hotel Paradise: Lexi i Łukasz nie dostali zaproszenia na finał? Jest komentarz
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/ EAST NEWS

Finał "Hotelu Paradise" za nami. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych formatów stacji TVN7 dobiegł końca, prawdopodobnie nie zobaczymy kolejnego sezonu, przynajmniej w najbliższym czasie. W pierwszej odsłonie randkowego show zwyciężyli Marietta i Chris, co wywołało falę komentarzy oburzonych widzów. Nie zmienia to faktu, że to właśnie oni mogą cieszyć się główną nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych.

Finałowy odcinek "Hotelu Paradise" był dla widzów także świetną okazją do zobaczenia raz jeszcze ulubionych uczestników, którzy pożegnali się z programem wcześniej niż zwycięzcy. Niestety, na planie nie pojawiły się wszystkie osoby, które mieszkały w rajskim hotelu. Zabrakło Lexi i Łukasza, którzy mieli grono oddanych fanów. Dlaczego nie wzięli udziału w ostatnim odcinku serii?

Hotel Paradise: Finał bez Lexi i Łukasza. Dlaczego ich zabrakło?

Portal Jastrząb Post postanowił zapytać zwyciężczynię programu o powód nieobecności Lexi i Łukasza. Ta poinformowała, że mogła to być decyzja produkcji programu.

- Totalnie nie wiem, dlaczego Lexi i Łukasza nie było na finale. Nawet wczoraj rozmawiałam z Lexi i ona sama nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem, chyba po prostu nie dostali zaproszenia. To pytanie do produkcji - stwierdziła Marietta.

Więcej szczegółów zdradziła prowadząca show Klaudia El Dursi. Łukasz i Lexi mieli nie pojawić się w finałowym odcinku z powodów osobistych, a Lexi nawet nie dostarczyć nagrania wideo.

- Niestety, ale oni ze względów osobistych nie mogli dojechać. Ja nie za bardzo w ten temat wnikałam. Z tego co wiem, Lexi gdzieś wyjechała. Kilka dni przed finałem, jak prosiliśmy wszystkich byłych uczestników o filmiki, ona nam go nie dostarczyła. Nie do końca znamy ten powód jej nieobecności - zdradza El Dursi.

Czyżby Lexi i Łukasz już zapomnieli o przygodach w hotelu i skupili się na innych sprawach?

 

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF