Zamknij

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi topless w wannie. Gorącym zdjęciem pożegnała się z Bali [FOTO]

Judyta Wanicka
25.03.2020 14:02

Klaudia El Dursi pozuje bez stanika na Bali. Prowadząca "Hotel Paradise" opublikowała zmysłowe zdjęcia, na którym odważnie odsłania ciało. Tym mocnym akcentem modelka pożegnała się z rajską wyspą. 

Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi pozuje bez stanika 

Klaudia El Dursi wraca z Bali, gdzie przez ostatnie miesiące kręciła pierwszą edycję reality show "Hotel Paradise". Gospodyni show pożegnała się z rajem w spektakularny sposób. Na Instagramie opublikowała post ze zmysłowym zdjęciem - ostatnią sesją zrealizowana na wyspie. Klaudia El Dursi pozuje bez stanika w wannie wypełnionej wodą i kwiatami. Ma na sobie tylko dół od stroju, więc jej zgrabne ciało można podziwiać w całej okazałości. 

Za wspomnienia, za dobro, za piękno, za nieprawdopodobne doświadczenie. Dziękuje Bali! - napisała gwiazda "Hotelu Paradise" i podziękowała organizatorom za przygodę życia. 

Klaudia El Dursi utknęła na Bali przez koronawirusa

Klaudia El Dursi w końcu mogła wrócić z Bali do Polski. Jakiś czas temu gwiazda informowała, że przed epidemię koronawirusa zamknięto wszystkie lotniska i odwołano jej lot do Polski. 

Bali już też nie jest bezpieczne, tak naprawdę nie ma miejsca, gdzie byłoby jeszcze bezpiecznie. Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Jestem bez rodziny dlatego, że w zaistniałej sytuacji musieliśmy zmienić swoje plany. Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski… Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego - poinformowała na Instagramie modelka. 

Na szczęście modelce udało się uniknąć zakażenia i bezpiecznie wrócić do synów oraz ukochanego. 

Burza o prawdziwy wiek Klaudii El Dursi. Gwiazda "Hotelu Paradise" nie mówi prawdy?  

 

RadioZET.pl/jw