Zamknij

Hotel Paradise: Chris Ducki został ojcem. Pokazał zdjęcie i zdradził imię dziecka [FOTO]

04.08.2021 10:25

Chris Ducki, zwycięzca 1. edycji "Hotelu Paradise", został ojcem. Były partner Marietty podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdradził także imię pociechy.

Chris Ducki
fot. screen: instagram.com/chris.ducci

"Hotel Paradise" okazał się strzałem w dziesiątkę i doskonale wpasował w gusta widzów, którzy lubią randkowe programy. Show emitowane na antenie TVN7 zyskało dużą popularność, fani programu z zaangażowaniem śledzą losy uczestników, którzy wypoczywają w tytułowym rajskim hotelu, ale także poszukują miłości, romansu lub po prostu chcą powalczyć o duże pieniądze. Nie brakuje kontrowersji intryg, ale także smutku i wzruszeń. Nad wszystkim czuwa znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Najpopularniejsi uczestnicy stali się wręcz celebrytami, których życie wielbiciele śledzą po zakończeniu emisji show.

Tak było między innymi w przypadku Chrisa Duckiego i Marietty Witkowskiej, zwycięzców 1. edycji "Hotelu Paradise". Wiele osób uważało, że ich związek może rozwijać się także poza programem, jednak ostatecznie przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Chris odnalazł szczęście u boku nowej ukochanej, 22-letniej modelki Moniki Czajkowskiej. Pod koniec 2020 roku w mediach pojawiła się informacja, że zakochani zostaną rodzicami. Teraz mężczyzna podzielił się z fanami radosną nowiną. Dziecka Duckiego i Czajkowskiej przyszło już na świat. Celebryta pochwalił się uroczym rodzinnym zdjęciem.

Hotel Paradise: Chris Ducki i Monika Czajkowska zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie z dzieckiem

Na profilu Chrisa Duckiego na Instagramie pojawiły się efekty sesji zdjęciowej zwycięzcy "Hotel Paradise" i jego ukochanej. Szczęśliwi rodzice trzymają w ramionach swoje ukochane dziecko. Jak się okazało, Monika Czajkowska urodziła 30 lipca.

- Cześć. Jestem Blanka. Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! Mówią, że jestem lwem! Ale chyba nie jestem taka groźna? - napisał szczęśliwy tata.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

- Mała piękność. Dużo zdrówka dla małej Blanki.

- Gratulacje! Dużo zdrówka i siły, Blanka jest cudowna.

- Gratulacje dla Ciebie i dla Moniki, będziecie cudownymi rodzicami - czytamy.

My także życzymy rodzicom i dziecku wszystkiego najlepszego.

loader