Zamknij

Hotel Paradise 5: wielka zmiana w nowej edycji. Klaudia El Dursi zdradziła szczegóły. "Zaskoczymy"

16.11.2021 09:52

Nadal możemy oglądać "Hotel Paradise 4", a już pojawiają się informacje o 5. edycji show. Klaudia El Dursi zdradziła, że widzów ma czekać spora zmiana. Czy w programie nadal będziemy mogli oglądać znaną z "Top Model" piękność?

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych formatów randkowych, jakie możemy oglądać w polskiej telewizji. Produkcja oparta na amerykańskim formacie po raz pierwszy zagościła w ramówce TVN7 na początku 2020 roku. Program, w którym uczestnicy mieszkający w tytułowym rajskim hotelu starają się dobrać w pary i dotrzeć do wielkiego finału, zyskała sympatię wielu widzów. Nie brakuje intryg, złamanych serc, prawdziwych i udawanych emocji, a także czułości. "Hotel" był wielokrotnie krytykowany za promowanie nagości, seksizmu, wulgarności i płytkich relacji, jednak nie zmienia to faktu, że fani z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Obecnie możemy oglądać już 4. edycję, w której nie brakuje kontrowersji, najnowsza odsłona przez część widzów uznawana jest jednak za najsłabszą odsłonę.

Gospodynią "Hotelu Paradise" jest Klaudia El Dursi, doskonale znana widzom z udziału w "Top Model" oraz roli "wodzianki" w programie Kuby Wojewódzkiego. Choć nie udało jej się zwyciężyć w modowym show, została dostrzeżona i została twarzą randkowego show. W rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że możemy liczyć na 5. edycję formatu, w której na widzów czeka spora zmiana. Czym zaskoczą nas producenci?

Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection

Hotel Paradise 5: nowa edycja wprowadzi dużą zmianę. Klaudia El Dursi zdradziła szczegóły

Klaudia El Dursi zdaje sobie sprawę, że 4. edycja "Hotelu Paradise" spotkała się z krytyką widzów. Jednak jej zdaniem w programie dzieje się dużo i fani mają powody do zadowolenia.

- Wiele osób na początku porównywało tę edycję do edycji trzeciej, trochę byli niezadowoleni, niepocieszeni, ale jak dla mnie jest ogień. Jest zupełnie inna. Nie da się tej edycji porównać do żadnej innej, ale uważam, że dużo się dzieje i bardzo dobrze się ogląda - oceniła.

W rozmowie z Jastrząb Post modelka przyznała także, że prawdopodobnie obejrzymy 5. sezon, a widzów czeka spora zmiana. Produkcja zamierza bowiem przenieść rajski hotel na inny kontynent.

- Jest duże prawdopodobieństwo, że kolejne dwie edycje się odbędą. Na pewno będzie to inny kontynent i na pewno Was zaskoczymy - zapewniła. 

Klaudia zdradziła także, że jeśli "nic nie stanie na przeszkodzie", będzie gospodynią programu także w kolejnej odsłonie. Z pewnością wielu widzów nie wyobraża sobie show bez udziału pięknej 32-latki.

loader