Zamknij

Hotel Paradise 5: seks w programie. Widzowie wściekli na uczestników. "Szmaciarz, wstyd i obrzydliwość"

Maciej Friedrich
22.04.2022 11:51

W 5. edycji "Hotelu Paradise" byliśmy świadkami kolejnego skandalu. Chwilę po odejściu Dominiki Kuba i Oliwka uprawiali seks przy ścianie w toalecie, co wywołało niesmak części widzów. W ostrych słowach zarzucono im rozwiązłość.

Kuba i Oliwia
fot. screen: Instagram / hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych obecnie programów randkowych emitowanych w polskiej telewizji. Produkcja oparta na amerykańskim formacie pojawiła się w ramówce TVN7 w lutym 2020 roku i zyskała grono oddanych fanów. Nie brakuje negatywnych głosów, krytycy zarzucają show seksizm, infantylność i promowanie "pustych" uczestników, jednak wielbiciele wydają się nie przykładać do tego większej wagi. Rzeczywiście, w tytułowym hotelu nie brakuje intryg, romansów i kontrowersyjnych sytuacji. Obecnie możemy oglądać już 5. serię hitu TVN7, która nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Widzowie najnowszej odsłony "Hotel Paradise" z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. Po dwóch ostatnich "rajskich rozdaniach" odpadły aż dwie osoby, z programem pożegnali się Dominika oraz Sevag. Najwięcej emocji jednak wywołała sytuacja, która miała miejsce nieco później. Choć Kuba wydawał się budować relację z Dominiką, po jej zniknięciu zdecydował się na seks z Oliwią przy ścianie w toalecie. Uczestnicy nie ukrywali, że nie są dumni ze swojego zachowania.

Hotel Paradise 5: Kuba i Oliwia uprawiali seks w programie. Widzowie oburzeni zachowaniem uczestników

- Trapi mnie sytuacja z Oliwką, to co się wydarzyło wieczorem. Wiem, że nikt od tego nie umarł, może tragedii nie ma, ale nie chciałem, żeby tak wyszło - stwierdził Kuba.

- Troszeczkę jestem podłamana tym, co się stało, bo jednak ma się te wyrzuty sumienia - podsumowała Dominika.

Najwyraźniej tłumaczenia bohaterów programu nie przekonały widzów, którzy w ostrych słowach wypowiedzieli się o obojgu. Część fanów "Hotelu Paradise" nie szczędziła bardzo ostrych słów. Ich zdaniem spontaniczna decyzja pokazała, że nie mają szacunku dla Dominiki i pokazali się z bardzo złej strony.

- Męski szmaciarz, zero szacunku dla Dominiki.

- Taka była mu najbliższa, że godzinę po jej wyjściu bzyknął Oliwię.

- Oliwia, czy takie wartości wyniosłaś z domu? Jesteś dziewuchą bez zahamowań, bez szacunku do siebie i innych, zero inteligencji emocjonalnej.

- Wstyd i obrzydliwość - czytamy.

Wy także uważacie, że Kuba i Oliwia przesadzili?