Zamknij

Hotel Paradise 5: Klaudia El Dursi przerażona nowym sezonem? "Nie wiem, jak to ogarnę"

31.12.2021 09:05

Widzowie z niecierpliwością czekają na 5. edycję "Hotel Paradise", tymczasem prowadząca show Klaudia El Dursi zdradziła, że przygotowania do nowej odsłony są dla niej stresujące. Co będzie dla niej najtrudniejsze?

Klaudia El Dursi
fot. screen: YouTube

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w polskiej telewizji. Hit TVN7 oparty o amerykański format zyskał dużą popularność, choć nadal budzi niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą formuły, która promuje często sztucznie tworzone związki, powstałe z potrzeby zdobycia sympatii widzów i walki o duże pieniądze. Pojawiały się także głosy, że nagość i seksizm są sposobem na przyciągnięcie widowni. Nie zmienia to faktu, że rajski hotel ma grono oddanych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na przygody kolejnych bohaterów.

Za nami finał 4. edycji show, w którym zwyciężyli Sara i Jezuit i Michał Adamczak. Zwyciężczyni wywołała kontrowersje, rozbijając kulę i pozbawiając partnera nagrody pieniężnej. Widzowie mają na co czekać, wiadomo, że niedługo rozpoczynają się nagrania kolejnej odsłony "Hotelu Paradise", w którym ponownie w roli gospodyni zobaczymy znaną z "Top Model" Klaudię El Dursi. Prezenterka zdradziła, że 5. edycja wiąże się z dużą zmianą, przyznała także, że czuje stres przed opuszczeniem domu na kilka miesięcy.

Hotel Paradise 5: Klaudia El Dursi stresuje się nowym sezonem? Zdradziła, co sprawia jej trudność

Na Instastory Klaudii El Dursi pojawiły się przemyślenia modelki na temat pakowania się na kilka miesięcy nagrań "Hotelu Paradise". Prowadząca randkowego show nie ukrywa, że nadal nie czuje się odpowiednio przygotowana, co lekką ją przeraża.

- Progres w pakowaniu żaden i w ogóle jakikolwiek progres żaden, w czymkolwiek. Jestem trochę przerażona, bo ten tydzień minie absolutnie błyskawicznie. Przenieść swoje życie na cztery miesiące to naprawdę jest straszne wyzwanie. Nie wiem, jak to ogarnę... - zastanawia się.

Klaudia przyznała, że należy do kobiet, które zabierają w podróż dużo rzeczy, nie tylko tych najpotrzebniejszych.

- Jestem taką osobą, która pakuje się zdecydowanie za długo i zdecydowanie za dużo bierze rzeczy ze sobą. Tak, o kilka razy za dużo rzeczy - oceniła.

Na szczęście stres ma skończyć się, gdy El Dursi dotrze na plan.

- Przynajmniej, jak już dojadę do celu i jestem w tym miejscu, do którego się pakowałam, to mam absolutnie wszystko. Nic mnie nie zaskoczy - podsumowała modelka.

Czekacie na nową odsłonę "Hotel Paradise"?