Zamknij

Hotel Paradise 4: skandal w finale. Widzowie wściekli na Sarę. "Chytra baba z Radomia"

07.12.2021 11:41

Za nami finał 4. edycji "Hotel Paradise", w którym ogromne kontrowersje wywołała Sara. Zwyciężczyni została skrytykowana za rozbicie kuli i pozbawienie Michała nagrody pieniężnej. W sieci rozgorzała gorąca dyskusja.

Sara w finale Hotel Paradise 4
fot. screen: Instagram / hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise" okazał się być jednym z hitów ramówki TVN7 i jednym z najpopularniejszych reality show w polskiej telewizji. Emitowany od lutego 2020 roku randkowy program, w którym uczestnicy i uczestniczki bawią się i romansują w tytułowym rajskim hotelu, zyskał duże zainteresowanie widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą życie bohaterów. Nie brakuje w nim miłosnych uniesień, zdrad, intryg i łez, fani tego typu produkcji nie mogą więc narzekać na nudę. Nad wszystkim czuwa znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. Wielokrotnie krytykowany za promowanie seksizmu, pozbawionych uczuć związków i nagości "Hotel" nadal przyciąga przed ekrany.

Za nami finał 4. edycji, w której jak zwykle nie brakowało kontrowersji i emocji, a już planowana jest kolejna edycja show. Wiele mówiło się między innymi o złym traktowaniu Wiktorii, która pobyt w "Hotelu Paradise" miała przepłacić nerwicą. W finale do ostatecznego starcia stanęły dwie pary, Natalia i Łukasz oraz Sara i Michał. Pozostali uczestnicy zadecydowali, że to druga para zasługuje na zwycięstwo. Pozostała jeszcze "Ścieżka Lojalności", na której zwycięzcy, trzymając szklane kule, wybierają, czy bardziej liczą się dla nich pieniądze, czy chęć kontynuowania relacji. Sara zaszokowała wielu widzów, rozbijając przedmiot i tym samym pozbawiając partnera nagrody. W sieci zawrzało. 

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen

Hotel Paradise 4: kontrowersje po finale. Widzowie wściekli na Sarę po rozbiciu kuli

Sara przyznała, że jest zakochana w Przemku, a z Michałem, choć bardzo go lubi, nie łączy ją nic ponad przyjaźń. Mimo to część fanów była oburzona jej decyzją. W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy pod adresem zwyciężczyni "Hotel Paradise 4".

Chytra baba z Radomia.

W życiu bym się nie spodziewała po niej. Zachowała się paskudnie.

- Nie lepiej by było lojalnie podzielić, skoro taka przyjaźń?

- Słabo, jak bardzo ją lubiłam, tak bardzo mnie zawiodła - czytamy.

Pojawiły się jednak także głosy obrońców Sary, którzy podkreślali, że wybrała miłość, a nie wyrachowany związek bez przyszłości.

- No i fajnie, że rzuciła. Przynajmniej jakaś nowość w finale i coś się dzieje. A żadnej relacji i tak by z tego nie było.

- Bardzo dobre, nie rzuca się, jak się stoi ze swoim partnerem, do którego się coś czuję, a nie z kolegą.

- Sara dobrze zrobiła, nic ich nie łączy, nie ma miłości, przyjaźni, więc kula o ziemię - pisali zwolennicy decyzji uczestniczki.

A jak wy oceniacie zachowanie Sary?

loader