Zamknij

Hotel Paradise 4: nowa uczestniczka to podopieczna Blanki Lipińskiej. Kim jest Vanessa Wietrzyk?

06.10.2021 16:27

Vanessa, nowa uczestniczka "Hotelu Paradise", namieszała wśród uczestników programu. Okazuje się, że 22-latka miała okazję współpracować z Blanką Lipińską, autorką bestsellerowej powieści "365 dni". Gdzie miały okazję pracować razem?

Hotel Paradise 4
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w polskiej telewizji, bezpośrednia konkurencja dla "Love Island". Oba programy mają niemal identyczną formułę - młode kobiety i mężczyźni w luksusowych warunkach romansują, poszukują miłości i zabawy, ale przede wszystkim walczą o duże pieniądze. W obu formatach nie brakuje także kontrowersji, wielokrotnie pojawiały się zarzuty o promowanie "pustych" i sztucznych relacji, seksizm i wulgarność. Nie zmienia to faktu, że formuła przyjęła się wśród widzów, o czym świadczy fakt, że na antenie TVN7 możemy oglądać już 4. edycję "Hotelu Paradise".

Widzowie show prowadzonego przez Klaudię El Dursi nie mogą narzekać na nudę. W tytułowym rajskim hotelu dzieje się bardzo wiele, nie brakuje wzruszeń, miłosnych uniesień, ale także intryg i nagłych zmian stron. Dużym zaskoczeniem było między innymi wyeliminowanie lubianej przez widzów Natki. Okazało się, że będący z nią do tej pory w parze Szymon bardziej zainteresował się nową uczestniczką. 22-letnia Vanessa Wietrzyk wywołała ogromne emocje, a jej pojawienie się w hotelu ma szansę podgrzać atmosferę. Okazuje się, że na swoim koncie ma między innymi współpracę z Blanką Lipińską.

Hotel Paradise 4: Vanessa Wietrzyk to znajoma Blanki Lipińskiej? Nowa uczestniczka namieszała w programie

Vanessa Wietrzyk ma 22 lata i pochodzi z Gdańska. Zainteresowanie uczestników jej urodą nie może dziwić, bowiem na co dzień pracuje jako fotomodelka. Studiuje także kosmetologię i prowadzi własny gabinet. Jak informuje portal Pudelek, na swoim koncie ma także pracę jako "ring girl" i współpracę z Blanką Lipińską.

- Dziewczyna pielęgnuje swoją urodę i nie kryje się z nią - brała udział w wyborach Miss Earth. To ambitna i pewna siebie kobieta, która dąży do swoich celów z uporem maniaka, a przy tym jest profesjonalistką. Niekiedy bywa marudna i spóźnialska, ale ta druga cecha wynika z faktu, że kocha spanie. Wolny czas spędza w ruchu, jeżdżąc konno lub na rolkach, a także ćwicząc na siłowni. Vanessa poszukuje miłości, a co za tym idzie, swojego wymarzonego partnera. Dzięki historii związku Ivana i Ani uwierzyła, że może znaleźć drugą połówkę w programie. Jej ideałem mężczyzny jest umięśniony, zabawny i uśmiechnięty człowiek, który nie potrzebuje innych kobiet i świadomie decyduje się na monogamię. 22-latka ceni sobie również odpowiedzialność oraz bycie towarzyskim - czytamy w opisie na stronie "Dzień Dobry TVN".

Kto wie, może to właśnie Vanessa zostanie zwyciężczynią "Hotel Paradise 4".