Zamknij

Hotel Paradise 4: pierwszy seks w nowej edycji programu. To był błąd? "Porażka"

09.11.2021 14:24

4. edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje zaskakiwać. Po raz pierwszy w nowym sezonie para zdecydowała się na pójście do łóżka. Jednak po wszystkim Natalia nie wydawała się zachwycona. Żałuje odważnego kroku?

Hotel Paradise 4
fot. screen: YouTube

"Hotel Paradise" pojawił się na antenie TVN7 w lutym 2020 roku, a wiele osób nie wróżyło programowi świetlanej przyszłości. Randkowe show, w którym kobiety i mężczyźni tworzą pary i starają się dojść do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 100 tysięcy złotych, okazało się jednak sporym sukcesem. Widzowie z zaciekawieniem śledzą relacje między uczestnikami, nie zawsze czyste zagrania, intrygi i romanse. Format był wielokrotnie krytykowany za promowanie pustych, wyrachowanych relacji, seksizmu i nagości, jednak nie brakuje fanów, dla których wizyta w rajskim hotelu to przyjemność. Świadczyć o tym może fakt, że obecnie emitowana jest już 4. edycja show, którego gospodynią jest znana z "Top Model" Klaudia El Dursi. W najnowszej odsłonie także nie brakuje emocji.

Oczywiście filarem popularności "Hotel Paradise" są relacje między uczestnikami. Te bywają przeróżne, często pary, które wydawały się faworytami do zwycięstwa, rozpadają się i okazuje się, że niektórzy ponad uczucie stawiają walkę o wygraną. Nie bez znaczenia są także czułości, jakie okazują sobie uczestnicy i uczestniczki, często mocno eksponujący ciało. Nieczęsto jednak zdarza się, by pary decydowały się na seks.

Dagmara Kaźmierska
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News

Hotel Paradise 4: Łukasz i Natalia uprawiali seks. Uczestniczka żałuje swojej decyzji?

Łukasz i Nana będą z pewnością najczęściej komentowaną parą "Hotelu Paradise". Związani są niemal od początku edycji i choć zdarzało im się być w parze z innymi, wydają się być sobie wierni. Ich związek najwyraźniej układał się świetnie, postanowili bowiem pójść o krok dalej i uprawiali seks. Natalia zwierzyła się swoim koleżankom, jednak sprawiała wrażenie niepewnej tego, czy postąpiła słusznie.

- Nie wiedziałam, że aż tak mogą te emocje tutaj zadziałać, że dojdzie do takich rzeczy (...) Trochę mam takie w sumie mieszane uczucia do tego, że nie wiem, bo fajnie było, ale jednak tak rano wstałam i tak, że się źle czuję ze sobą, ale mi się podobało i tak nie wiem w sumie, co powiedzieć - stwierdziła.

Zachowanie uczestniczki i jej partnera nie spodobało się części widzów, którzy swoją dezaprobatę wyrazili w komentarzach.

- A Wiki d**ę obrabiała, że siedzi na kolanach swojego obecnego partnera. Boże, widzisz, a nie grzmisz.

- Niech ona już wraca do domu.

- Seks i finał. Od razu było widać po Łukaszu, czego on chce, z resztą określił się bardzo wyraźnie na początku, że nie szuka miłości i związku. Nana, szkoda ze tyłkiem karierę chcesz robić.

- Porażka. Emocje widać straszne. Jak Powrót do Łukasza miał być spoliczkowaniem się, to sex był samobójstwem ? Nana, Łukasz, wracajcie do domu, bo żal na Was patrzeć jak się poniżacie. Polska na Was patrzy! - czytamy.

Uważacie, że decyzja pary była zbyt pochopna?

loader