Obserwuj w Google News

Hotel Paradise: Krystian przeszedł poważne zakażenie. Musiał zniknąć sprzed kamer

2 min. czytania
29.04.2021 13:17

Krystian z "Hotelu Paradise 3" ostatnio rzadko pojawia się w emitowanych odcinkach. Uczestnik wyjaśnił, że to efekt komplikacji zdrowotnych, które pojawiły się podczas kręcenia zdjęć. Krystian musiał przejść leczenie antybiotykiem.

Krystian z "Hotel Paradise 3"
fot. materiały prasowe TVN

"Hotel Paradise" pojawił się na antenie TVN7 już po raz trzeci. Reality show prowadzone przez Klaudię El Dursi wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem widzów i przyciąga kolejnych śmiałków pragnących stawić czoła miłosnym intrygom, by zdobyć sporą sumę pieniędzy. W rajskim hotelu co rusz dochodzi do zaskakujących sytuacji. Nie brakuje intryg i nagłych zerwań, ale też wydarzeń, których ani realizatorzy, ani sami uczestnicy nie byli w stanie przewidzieć. 

Na planie show doszło do groźnego wypadku Sebastiana Tokarskiego. Uczestnik trafił do szpitala, a po powrocie do Polski przeszedł operację. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie jego rehabilitacji. Jednak zachowanie Sebastiana po zamknięciu zrzutki wywołało spory niesmak. Pecha miał także Krystian Ferretti, który doznał zakażenia podczas zdjęć na Zanzibarze. Na czas kuracji musiał usunąć się w cień. O tym, co mu dolegało zdradził w komentarzu na Instagramie. 

Hotel Paradise 3: Pierwszy seks w tej edycji. Doszło do gorącego zbliżenia między uczestnikami

Hotel Paradise 3: Krystian zachorował podczas zdjęć 

Krystian dość rzadko pojawia się w nowych odcinkach "Hotelu Paradise". Okazało się, że sprawa była poważna. W czasie pobytu na wyspie u Krystiana rozwinął się stan zapalny i konieczne było podjęcie leczenia. 

Od dzisiejszego odcinka wracam po dziesięciodniowej kuracji antybiotykami. Dlatego było mnie tak mało w ostatnich odcinkach i chodziłem przybity. Także zobaczycie wesołego mnie w najlepszej odsłonie - wyjaśnił w najnowszym wpisie Ferretti. 

Chodziło o świeżo zagojoną ranę po operacji, którą uczestnik przeszedł krótko przed programem. 

Miałem ostry stan zapalny w miejscu, gdzie została blizna po zabiegu wykonanym dwa miesiące przed wylotem. Niestety, woda w oceanie ma dużo bakterii. Nie zobaczycie mnie w basenie. Pod prysznicem też mnie raczej nie pokażą, bo musiałem myć się jak inwalida, żeby nie zamoczyć tamtego miejsca. Ale już jest wszystko ok, po powrocie do Polski od razu zrobiłem z tym porządek - uspokoił fanów Krystian. 

Przypomnijmy, że problemy miała swego czasu także Klaudia El Dursi. Przebywający na Zanzibarze synek gwiazdy musiał być hospitalizowany. 

Klaudia El Dursi poinformowała o stanie syna. Chłopiec niedawno trafił do szpitala