Zamknij

Hilary Swank jest w bliźniaczej ciąży. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. "Nie mogę uwierzyć" [FOTO]

05.10.2022 19:41

Hilary Swank podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Aktorka, która dwukrotnie została nagrodzona statuetką Oscara, poinformowała, że jest w ciąży. Co więcej, na świecie mają pojawić się dwie pociechy.

Hilary Swank
fot. screen: Instagram @hilaryswank

Hilary Swank jest szczęśliwą żoną biznesmena Philipa Schneidera, para pobrała się w 2018 roku. Wile osób zastanawiało się, czy zakochani zdecydują się na potomstwo. Teraz już wiemy, że hollywoodzka aktorka niebawem zostanie mamą. 48-latka podzieliła się radosną wiadomością w programie "Good Morning America", poinformowała także fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto podkreślić, że gwiazda od lat bezskutecznie starała się o dziecko.

Hilary Swank jest w ciąży. Hollywoodzka gwiazda spodziewa się bliźniaków

Hilary Swank w telewizyjnym programie rozwiała wątpliwości i poinformowała, że jest w ciąży. Co więcej, na świecie mają pojawić się bliźniaki.

-To jest coś, czego pragnęłam od dawna. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą. I nie tylko jednego, ale dwójki dzieci. Nie mogę w to uwierzyć. To prawdziwy cud i błogosławieństwo - powiedziała aktorka.

Nagranie informujące o bliźniaczej ciąży pojawiło się także na profilu Hilary na Instagramie, wywołując euforyczne reakcje jej wielbicieli. Gwiazda pojawiła się w programie "Live with Kelly and Ryan", gdzie zaprezentowała widzom ciążowe krągłości.

Hilary Swank dwukrotnie została nagrodzona statuetką Oscara dla najlepszej aktorki, nagrody otrzymała za role w filmach "Za wszelką cenę" i "Nie czas na łzy". Mogliśmy oglądać ją także w takich produkcjach jak "Niezłomne", "P.S. Kocham Cię" czy "Polowanie". Rozpoznawalność zyskała dzięki serialom "Beverly Hills, 90210" i "Buffy - postrach wampirów".