Zamknij

Hilary Duff pokazała intymne zdjęcia z porodu. Internauci podzieleni [FOTO]

15.07.2021 21:45

Hilary Duff podzieliła się z fanami intymnymi zdjęciami z porodu domowego. Najmłodsza pociecha gwiazdy przyszła na świat w marcu 2021 roku. Choć większość internautów chwali prywatne zdjęcia gwiazdy, inni krytykują ją za ich opublikowanie.

Hilary Duff
fot. Invision/Invision/East News

Hilary Duff pochwaliła się zdjęciami z porodu domowego. 32-letnia aktorka znana z takich seriali, jak "Lizzie McGuire" czy "Younger", została mamą cztery miesiące temu. Teraz postanowiła pokazać, jak sprowadziła córkę na świat. Opowiedziała także o osobach, które pomogły jej w tej trudnej przeprawie. Gwiazda docenia pomoc męża oraz swojej mamy.

- Mój mąż jest moją kotwicą, kiedy mam ochotę chodzić po ścianach, a moja mała Molly jest niezwykłą doulą, która siedziała ze mną, kiedy potrzebowałam spokoju. Bardzo podobało jej się to, że siedziałam na psich podkładkach, bo kilka godzin wcześniej odeszły mi wody. Moja własna mama była tam, żeby zrobić wszystkie przekąski i z nerwowym uśmiechem obserwowała, jak jej dziecko przynosi jej wnuczkę. Pomogła mi, kiedy byłam w stanie zająć się pozostałymi dziećmi... Jest to być może najbardziej pocieszającą myślą ze wszystkich. Wszystkie ręce na pokładzie. Na zawsze. To ciężka praca… - napisała pod zdjęciem Hilary Duff.

Zobacz także: Gal Gadot urodziła. Wonder Woman pokazała urocze zdjęcie córeczki [FOTO]

Hilary Duff pokazała intymne zdjęcia z porodu domowego

Aktorka w opisie zwróciła także uwagę na to, że każdy poród to ciężka praca - niezależnie od tego, jak wygląda.

- Od zajścia w ciążę, przez cesarskie cięcie, poród w szpitalu lub w domu, podróż do karmienia piersią i odpowiedzialne wychowywanie tych małych istotek, by stały się uczciwymi, zaufanymi, życzliwymi obywatelami świata. To całkowicie pochłania - podsumowała.

Część osób skrytykowało Hilary Duff w komentarzach za zamieszczanie tego typu zdjęć. Ich zdaniem intymne fotografie powinny pozostać w rodzinnym albumie, a niekoniecznie być publikowane w internecie. Zdecydowana większość fanów broni jednak aktorki i docenia jej szczerość oraz otwartość.

loader