Obserwuj w Google News

Harry pogodził się z ojcem. Na pogrzebie księcia Filipa doszło między nimi do pojednania

2 min. czytania
19.04.2021 14:22
Zareaguj Reakcja

Książę Harry przyleciał do Wielkiej Brytanii na pogrzeb swojego dziadka - księcia Filipa. Harry spotkał się z rodziną, m.in. z księciem Karolem. Ojciec i syn długo rozmawiali. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, między nimi doszło do pojednania.

Książę Harry
fot. Victoria Jones/Press Association/East News

Książę Harry przebywa od kilku dni w Wielkiej Brytanii. Harry przyleciał co prawda bez Meghan na pogrzeb swojego dziadka - księcia Filipa. Meghan zaznaczyła swoją obecność, przysyłając piękny wieniec z dedykacją.

Zobacz też:  Harry i Meghan skłamali u Oprah na temat ślubu? Wyciekł dokument, który przeczy ich słowom

Harry pogodził się z ojcem. Na pogrzebie księcia Filipa doszło między nimi do pojednania

Harry nie tylko spotkał się z rodziną, ale miał również okazję odbyć szczerą rozmowę z ojcem - księciem Karolem. Jak donoszą brytyjskie magazyny, Karol był załamany tym, co usłyszał w wywiadzie udzielonym przez Harry'ego i Meghan, Oprah Winfrey.

Według zagranicznej prasy książę zadzwonił do ojca przed pogrzebem księcia Filipa, wyjaśniając kilka ważnych kwestii. Być może ich rozmowa okazała się na tyle owocna, iż postanowili porozmawiać w cztery oczy. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej zdradziła, że ojciec i syn na spotkanie wybrali wyjątkowe miejsce.

"Mówi się, że Karol chodził po Windsorze z Harrym. Oglądali niektóre pamiątki i hołdy przygotowane dla księcia Filipa, a także spędzili trochę czasu razem" - komentuje jedna z osób z otoczenia rodziny królewskiej.

Jak donosi "The Telegraph", Harry w sobotni wieczór miał udać się do swojej posiadłości w Frogmore, w której w zeszłym roku mieszkał razem z Meghan Markle. Tam spotkał się z ojcem, ale również ze swoim bratem, Williamem, z którym wspólnie opuścił kaplicę św. Jerzego tuż po pogrzebie księcia Filipa.