Zamknij

Gwiazda seriali TVP wzięła ślub. Zdradziła przy okazji, że jest w trzeciej ciąży [FOTO]

20.09.2021 13:52

Hanna Konarowska wyszła za mąż. Aktorka znana m.in. z "Ojca Mateusza", "M jak miłość" i "Barw szczęścia", a prywatnie siostra Marii Konarowskiej i córka Joanny Szczepkowskiej, wyznała, że spodziewa się trzeciego dziecka. Kim jest mąż Hanny Konarowskiej?

Hanna Konarowska
fot. VIPHOTO/East News

Hanna Konarowska to aktorka, którą dotąd można było podziwiać w wielu popularnych serialach. Zagrała m.in. Albinę Węgrzyk w "Barwach szczęścia", a także epizodyczne role w "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu", "Komisarzu Aleksie", "O mnie się nie martw", a niedawno również w serialu TVN "Chyłka - Rewizja". 38-latka skończyła prestiżową szkołę w USA The Lee Strasberg Theatre and Film Institut i tym samym stała się kolejną aktorką w swoim sławnym klanie. Rodzicami Hanny są wybitna aktorka Joanna Szczepkowska i aktor Mirosław Konarowski, zaś siostrą - znana z programu "Azja Express" Maria Konarowska, która w 2019 roku urodziła córkę. 

Gwiazda serialu TVN wzięła ślub. Podczas uroczystości doszło do wpadki

Hanna Konarowska wzięła ślub i poinformowała o trzeciej ciąży

Hanna Konarowska także jest mamą. Ma córkę ze związku z Jakubem Wonsem, obecnym partnerem Anny Muchy. Trzy lata temu na świat przyszło jej drugie dziecko, a teraz aktorka spodziewa się kolejnej pociechy, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Hanna Konarowska opublikowała zdjęcia ze ślubu z Łukaszem Nowińskim i podzieliła się zaskakującą historią. 

Mówi się: "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”. Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry, potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia. Był: mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00. Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące. Dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania. Weekend miodowy z dziećmi. I co? I nic. I bosko! Wzruszająco, cudownie, tanecznie, pysznie, w pełnym deszczu (po dwóch tygodniach upalnego września), w adidasach i mokrej sukni. Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi - wyznała we wpisie aktorka, zdradzając, że jej świadkową była siostra, Maria Konarowska. 

Aktorka podkreśliła, że od dziś nazywa się Hanna Nowińska. Dołączyła także obszerną galerię zdjęć ze ślubu, na których widzimy ją z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. 

Żebrowska nago w ciąży. Pokazała, jaki miała wtedy cellulit. "Kaczorowska tego nie dźwignie" [FOTO]

loader