Zamknij

Hanna Bakuła pokazała zdjęcie ze szpitala. „Właśnie wróciłam z sali operacyjnej”

Klaudia Bochenek
06.04.2022 18:39

Hanna Bakuła trafiła do szpitala. Artystka podzieliła się tą informacją za pośrednictwem Instagrama, dodając zdjęcie, które zaniepokoiło wielu fanów. Przy okazji zdradziła, co było powodem poddania się operacji.

Hanna Bakuła
fot. Mateusz Jagielski/East News

Hanna Bakuła to 72-letnia polska artystka, która zajmuje się m.in. malarstwem oraz pisarstwem. Znana jest z powieści takich jak „Hazardzistka” czy „Idiotka. Miłość w Nowym Jorku” – ma na koncie ponad 20 książek. Teraz fani jej twórczości wysyłają liczne słowa wsparcia.

Zobacz także: Sharon Stone przeszła poważną operację. Aktorka otarła się o śmierć. "Próbowałam wyrwać z żyły kroplówkę"

Hanna Bakuła dodała zdjęcie ze szpitala. Przeszła operację

Hanna Bakuła jest niezwykle aktywna na Instagramie – pokazuje momenty z dnia codziennego, swoje obrazy, a także widoki i budynki. Kilkanaście tygodni temu skarżyła się na problemy ze zdrowiem, które utrudniają jej komfortowe funkcjonowanie.

- To apartament B w dużym pałacu, gdzie tym razem mieszkam, bo jest winda, a ja mam pękniętą łąkotkę i nie mogę iść po schodach – narzekała Hanna Bakuła w listopadzie zeszłego roku, kiedy odwiedzała pałac w Radziejowicach.

W końcu nadszedł czas, aby umówić termin operacji i oddać się w ręce lekarzy. Hanna Bakuła przeszła laparoskopię łąkotki, z czego jest bardzo zadowolona – nie będzie już, jak to sama określiła, „kuśtykać”. Musi jednak poczekać kilka miesięcy, aż wróci do pełnej sprawności i ulubionych aktywności.

- To widok z mojego łóżeczka w szpitalu w Sopocie. Właśnie wróciłam z sali operacyjnej, po laparoskopii łąkotki. Wszystko widziałam na ekranie, cud techniki. Polecam. Zamiast kuśtykania – napisała Hanna Bakuła na Instagramie. Sympatycy artystki życzyli jej zdrowia i wszystkiego dobrego.

- Proszę szybko wracać do zdrowia! Pozdrowienia z Wrocławia – czytamy.

- Po rehabilitacji będzie Pani tańczyć. Pozdrowienia z Olsztyna – pisze kolejna osoba.

- Zdrówka życzę Pani Hanno, ja tymczasem w gipsie – łączy się w bólu fanka artystki.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS