Zamknij

Halina Mlynkova pochwaliła się dorosłym synem. Piotr Nowicki skończył 18 lat [FOTO]

24.01.2022 11:55

Halina Mlynkova spełnia się jako artystka i jako mama. Gwiazda jest mamą dwóch synów: Leo, który przyszedł na świat w listopadzie 2021 roku oraz Piotra, który jest już pełnoletni. Gwiazda świętowała ostatnio 18. urodziny syna i z tej okazji pokazała kilka ujęć nastolatka.

Halina Mlynkova
fot. Instagram.com/ Halina Mlynkova

Halina Mlynkova doczekała się dwóch synów. Malutki Teo jest owocem związku z obecnym partnerem gwiazdy - Marcinem Kindlą. Z kolei 18-letni Piotr przyszedł na świat z małżeństwa z Łukaszem Nowickim.  Syn piosenkarki i aktora skończył 18 lat. Z tej okazji dumna mama zamieściła kilka ujęć pociechy w mediach społecznościowych.

Halina Mlynkova pochwaliła się dorosłym synem. Piotr Nowicki skończył 18 lat [FOTO]

"PITER @nowickipiort18 lat!!!!! Skarbie mój! Kiedy byłeś w wieku swojego brata Leo, godzinami na Ciebie patrzyłam i zastanawiałam się, jaki będziesz, jako dorosły facet. Oto i Ty! Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko. Kocham Cię synku nad życie!!!" - napisała dumna mama na Instagramie.

Pod postem nie zabrało wielu ciepłych komentarzy i życzeń od fanów. "Bardzo przystojny młody mężczyzna", "wykapana mama", "wspaniale jest mieć takiego syna", "wszystkiego najlepszego dla Piotra", "cały tata, tylko usta ma po pani" - pisali internauci.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki poznali się w "Piwnicy Pod Baranami". Pobrali się w 2003 roku na Zaolziu. Rok później pojawił się na świecie ich syn - Piotr. Małżeństwo Mlynkovej i Nowickiego uchodziło za idealne. Niestety, w pewnym momencie między nimi pojawił się głęboki kryzys, który doprowadził do rozwodu. Para rozstała się ze sobą w 2012 roku.

Po rozwodzie Halina Młynkova próbowała ułożyć sobie życie u boku czeskiego twórcy filmowego Leszka Wronki, którego poślubiła i z którym zamieszkała w Pradze. Ich związek nie przetrwał i po kilku latach gwiazda wróciła do Polski, gdzie układa sobie życie u boku Marcina Kindli. Z kolei Łukasz Nowicki w 2016 roku poślubił Olgę Paszkowską.

loader