Zamknij

Mlynkova niepokojąco o rozstaniu z Wronką: "Nie odchodzę z błahych powodów"

07.10.2020 19:24

Halina Mlynkova potwierdziła rozwód z Leszkiem Wronką. Była wokalistka Brathanków wyznała, że miała waży powód, by zakończyć małżeństwo z czeskim producentem. Co było przyczyną rozwodu Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki? 

Halina Mlynkva i Leszek Wronka
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małżeństwo Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki przeszło do historii. Była gwiazda Brathanków potwierdziła, że rozstała się z producentem muzycznym, którego poślubiła w 2015 roku. Przyczyny rozwodu Młynkowej i Wronki nie są na razie znane. Wokalistka wyznała jednak, że miała poważ podstawy do tego, by zakończyć związek z byłym menadżerem Ewy Farnej. 

Halina Mlynkova ma już na koncie jeden rozwód. W 2012 roku rozstała się z aktorem Łukaszem Nowickim, z którym ma syna Piotra. Wkrótce poznała o 17 lat starszego Leszka Wronkę, działającego w Czechach muzyka, producenta i dawnego opiekuna kariery Ewy Farnej. - Halina weszła na próbę do „Bitwy na głosy”. Wtedy już wiedziałem, że to nie skończy się na jednym spotkaniu. Czułem, że będziemy razem - wspominał w wywiadzie dla "Vivy!" partner Mlynkovej. Huczny ślub odbył się 14 lutego 2015 r. w Pradze. Rok później tabloidy donosiły o pierwszym kryzysie pary, a w zeszłe wakacje o tym, że Mlynkova wróciła z synem do Warszawy. Piosenkarka dopiero teraz odniosła się do medialnych spekulacji. 

Halina Mlynkova wyprowadziła się od męża. Leszek Wronka skrytykował ją w piosence? [WIDEO]

Halina Mlynkova potwierdziła rozstanie z Leszkiem Wronką 

W niedzielę była gwiazda Brathanków wyznała w programie "Uwaga", że od roku mieszka z synem w Warszawie.

Mogę powiedzieć tyle, że od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań. Jesteśmy z Piotrkiem w Polsce już rok - powiedziała Mlynkova.

Z kolei w internetowej rozmowie z Agatą Młynarską gwiazda potwierdziła, że jej małżeństwo z Wronką należy już do przeszłości. Nie chciała zdradzać szczegółów, lecz nie ukrywała, że do rozstania doszło przez męża, który - jak można wywnioskować z jej wypowiedzi - dopuścił się czegoś niewybaczalnego. 

Ja bardzo długo ostrzegamNie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem. A to jest wielka odpowiedzialność, jak sama wiesz. Synowie, dzieci są przyjaciółmi, ale trzeba je chronić, bo one też w tym biorą udział - zwierzała się. 

Mlynkova potwierdziła, że zakończenie małżeństwa kosztowało ją wiele nerwów i cierpienia.

Ale trzeba żyć dalej. Ja mam dla kogo żyć - wyznała gorzko Agacie Młynarskiej. 

loader

Posłuchaj podcastu