Zamknij

Gwiazdy zostały w domu z powodu koronawirusa: Pokazały, jak spędzają czas

Sylwia Wamej
13.03.2020 15:37

Gwiazdy z rodzimego show-biznesu postanowiły jak większość Polaków pozostać w domu, w związku z pandemią koronawirusa. W mediach społecznościowych pokazały, jak spędzają czas w domu.

Gwiazdy spędzają czas w domu
fot. Instagram.com/ Mela Koteluk/ Natalia Kukulska/ Małgorzata Socha

Gwiazdy zostały w domu. Pokazały, jak spędzają czas

Gwiazdy postanowiły dostosować się do komunikatów rządu i Głównego Inspektora Sanitarnego o pozostanie w domu. Ze względu na wysokie ryzyko zarażenia koronawirusem większość Polaków pracuje i spędza czas w domu. Również gwiazdy. Wiele z nich na bieżąco relacjonuje najnowsze doniesienia odnośnie koronawirusa, ale również pokazuje, jak spędza czas w domu. Zamknięte są również placówki kulturalne, więc o wyjściu do kina, teatru czy muzeum nie ma mowy.

Natalia Kukulska postawiła na rodzinny spacer do lasu razem z najmłodszą córeczką Laurą i mężem - Michałem Dąbrówką.

"W drodze do lasu. Relaks. Pozytywne myślenie. Bycie razem... wykorzystujemy ten dziwny czas na nas!" - zdradziła gwiazda, dodając rodzinne zdjęcie.

Z kolei Kasia Tusk wzięła się za pieczenie rogalików. Blogerka zdradziła, ze co chwilę sprawdza najnowsze doniesienia w związku z koronawirusem. Jednak jak dodała, trzeba znaleźć trochę czasu na normalność.

Małgorzata Socha z kolei wykorzystuje przymusowy czas zostania w domu na sprzątanie garażu.

"Propozycja zajęcia na czas siedzenia w domu - sprzątanie! Coś trzeba robić, a porządek się przyda" - zdradziła aktorka.

Ewa Chodakowska również odwołała wszystkie zawodowe zobowiązania i została w domu. Gwiazda planuje sprzątać i czytać.

Joanna Przetakiewicz planuje oglądać filmy na Netflixie, czytać książki i bawić się ze swoimi psami.

Mela Koteluk pozdrowiła swoich fanów z domowego zacisza. Gwiazda podkreśla, aby w tych dniach zostać koniecznie w domu. Sama zainteresowana planuje stworzyć dla swoich fanów playlistę. "Chciałam uczynić od dawna, ale nie było kiedy" - napisała artystka.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZEt.pl/SW