Zamknij

Gwiazdy wspierają Martynę Wojciechowską po rozstaniu z Kossakowskim. "Ukochuje całym sercem!"

16.07.2021 13:07

Martyna Wojciechowska nie kryje smutku po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Polskie gwiazdy postanowiły wesprzeć podróżniczkę, wysyłając jej pokrzepiające wiadomości. Wśród nich znaleźli się między innymi Anna Wendzikowska i Qczaj. Jak podtrzymywali Martynę na duchu?

Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i reporterek, która połączyła pracę zawodową ze swoją największą życiową pasją, jaką są podróże. Jej cykl "Kobieta na krańcu świata" cieszy się wielkim uznaniem czemu ciężko się dziwić, Martyna w swoich programach pokazuje nie tylko odległe zakątki globu, ale przede wszystkim niezwykłe kobiety, które często muszą sobie radzić z problemami społecznymi, ekonomicznymi czy środowiskowymi. Pokazując życie bohaterek z całego świata, Wojciechowska sama stała się dla wielu osób bohaterką, wzorem silnej, niezależnej osobowości.

Siłę charakteru gwiazda TVN musiała pokazywać także w życiu prywatnym. Jej wieloletni partner i ojciec córki Marysi, Jerzy Błaszczak, zmarł z powodu choroby nowotworowej. Wydawało się, że podróżniczka odnajdzie szczęście u boku Przemysława Kossakowskiego, z którym dzieliła pasję. Tym bardziej że zakochani pod koniec 2020 roku poinformowali, że zostali małżeństwem. Wydawało się, że dobrali się doskonale, tym większym szokiem była informacja, że nie są już razem.

- To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - poinformował portal Pudelek.

Niedługo potem informację potwierdziła sama Wojciechowska. W trudnym momencie może liczyć na wsparcie innych gwiazd.

Martyna Wojciechowska otrzymała wsparcie. Celebryci pocieszają podróżniczkę po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

- Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi - napisała na swoim profilu na Instagramie Martyna.

Na słowa wsparcia od oddanych fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pojawiło się także wiele gwiazd polskiego show-biznesu, które postanowiły podtrzymać koleżankę z branży na duchu.

- Ukochuję całym sercem! Portale plotkarskie, tam, gdzie pracują również kobiety – kliknięcia to nie wszystko! Solidarność - napisał Qczaj.

- Wiem, jak wiele kosztuje publiczne podzielenie się taką informacją. Tule mocno Martyna i przesyłam ogrom dobrej energii - czytamy w komentarzu Anny Skury.

- Martyna, jak ja Cię rozumiem. Wysyłam dużo miłości - to słowa Anny Wendzikowskiej.

- Dużo siły dla Was - życzyła Joanna Jabłczyńska.

Miejmy nadzieję, że Martyna Wojciechowska jak najszybciej dojdzie do siebie.