Zamknij
Uśmiechnięta Julia Roberts pozuje na ściance
  • Julia Roberts
  • Jennifer Lopez - rozdanie nagród AMA 2020
  • Małgorzata Foremniak
  • 12 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Upływający czas nie dla każdego jest wyrozumiały, jest jednak grono szczęśliwców, dla których metryka nie idzie w parze z wyglądem? Kto to taki? 

Czasem aż ciężko uwierzyć, że niektóre gwiazdy skończyły już 50., 60., a nawet 70. lat, ponieważ - poza metryką - nic na to nie wskazuje! Część celebrytek i celebrytów zapewne swój znakomity wygląd zawdzięcza zabiegom medycyny estetycznej i bardzo kosztownej pielęgnacji, ale są też tacy, których natura obdarzyła tą niezwykłą cechą. Kto pomimo upływu czasu zalicza się do grona wiecznie młodych gwiazd? 

Gwiazdy, które się nie starzeją 

Do gwiazd po 50., 60. i 70., dla których czas stanął w miejscu zaliczyć można zarówno polskie, jak i zagraniczne aktorki, prezenterki, wokalistki. Niektóre z nich do dzisiaj nie tracą swojego blasku i młodzieńczości. Jeśli chodzi o polski show-biznes świetnym przykładem jest Małgorzata Foremniak, której urok i dziewczęce rysy - pomimo ukończonych 53 lat - nie znikają! Z hollywoodzkich aktorek, dla których czas zdaje się nie mieć znaczenia, z pewnością możemy wyróżnić Sandrę Bullock oraz Jane Fondę. Kto jeszcze znalazł się w naszym zestawieniu gwiazd po 50., 60. i 70., które się nie starzeją? Odpowiedź znajdziesz w galerii! 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z 1995 roku. "Jak Stephen Hawking"