Obserwuj w Google News

Gwiazdy Big Brothera na jednym zdjęciu. Tak teraz wyglądają Alicja, Gulczas i Klaudiusz [FOTO]

2 min. czytania
20.06.2022 10:02
Zareaguj Reakcja

"Big Brother" był programem, który wzbudzał ogromne emocje. Szczególnie pierwsze sezony były kontrowersyjne, ale też wylansowały mnóstwo celebrytów. Jednym z nich jest Klaudiusz Ševković. Niedawno popularny uczestnik show zaprezentował wspólne zdjęcie z dwójką bohaterów pierwszej edycji "Big Brothera": Alicją Walczak i Piotrem "Gulczasem" Gulczyńskim. Bardzo się zmienili?

Klaudiusz Sevković
fot. Adrian Slazok/ Reporter/ East News

Pierwsza edycja  "Big Brothera" miała miejsce w 2001 roku. Do udziału w show zgłosiło się wtedy ponad 10 tysięcy chętnych osób, jednak wyłonionych zostało jedynie piętnaścioro szczęśliwców. Pierwsze sezony uchodziły za kontrowersyjne, a to dlatego, że widzowie mogli zobaczyć m.in. miłosne igraszki w wannie dwójki uczestników: Mai (wtedy Agnieszki) Frykowskiej oraz Łukasza "Kena" Wiewiórskiego. "Big Brother" wylansował mnóstwo gwiazd, m.in. Alicję Walczak, Klaudiusza  Ševkovića oraz Piotra "Gulczasa" Gulczyńskiego.

Zobacz też:  Jola Rutowicz wychodzi za mąż. Pokazała suknię i luksusowe auto. "W iście hollywoodzkim stylu" [FOTO]

Gwiazdy Big Brothera na jednym zdjęciu. Tak teraz wyglądają Alicja, Gulczas i Klaudiusz [FOTO]

Jak się okazuje, cała trójka ma ze sobą bardzo dobry kontakt. Niedawno Klaudiusz pochwalił się wspólnym zdjęciem z Alicją oraz Gulczasem.

"Ta przygoda nigdy się nie skończy" - podpisał fotografię uczestnik pierwszej edycji "Big Brothera". Fani pod fotografią zostawili mnóstwo ciepłych komentarzy. "Wspaniała ekipa", "championi", "Ale przywołaliście wspomnienia! To były czasy. Extra! Was razem widzieć", "nic się nie zmieniliście, wręcz wymłodnialście" - zachwycali się wielbiciele.

Warto dodać, że Kaudiusz Ševković tuż po zakończeniu programu, zaczął prowadzić programy kulinarne, a także telezakupy Mango. Obecnie zawodowo zajmuje się golfem i jest dyrektorem Silesia Business & Life Golf Cup.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS