Zamknij

Gwiazdor disco polo zmienił pracę przez pandemię. "Od roku obsługuję klientów IKEI"

11.02.2021 13:44

Piotr Nowak to wokalista zespołu MixDance, znanego z takich utworów jak "Serca dwa" i "Wyrachowana". Choć jego muzyka cieszy się sporą popularnością, gwiazdor disco polo musiał zmienić zawód w związku z pandemią koronawirusa.

Disco polo
fot. East News

Piotr Nowak to muzyk disco polo, znany przede wszystkim jako lider zespołu MixDance. Jest autorem takich hitów tego gatunku, jak "Serca dwa", "Wyrachowana", "Bo to jest lato" czy "Baw się i tańcz". Zespół z Łodzi założony w 2012 roku szybko zdobył rozpoznawalność i zaczął grać koncerty w całej Polsce. Sam lider od dzieciństwa związany jest z muzyką - Piotr Nowak to syn znanego niegdyś Zbigniewa Nowaka z zespołu "Happy End". Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany całego zespołu i od wielu miesięcy nie mogą występować przed dużą publicznością.

Zobacz także: Dominika Siepka z zespołu Tulia zmieniła pracę. Została przedszkolanką

Piotr Nowak z zespołu MixDance zmienił pracę. Kończy z disco polo?

Wokalista disco polo nie pozostał bierny w obliczu zagrożenia powodowanego pandemią koronawirusa. Już wiele miesięcy temu znalazł sobie stabilną pracę, która pozwoliła mu przetrwać ciężki okres. Mężczyzna zatrudnił się w IKEI na stanowisku call center.

- Od roku obsługuję klientów IKEI na linii telefonicznej. Odpowiadam za zamówienia, dostawy, przyjmuję reklamacje, krótko mówiąc robię prawie wszystko. Pracuję na umowę zlecenie w systemie godzinowym. Cieszę się, że co miesiąc mam stałe pieniądze - wyznał Piotr Nowak w rozmowie z "Super Expressem".

Oprócz pracy z telefonem Piotr Nowak stara się realizować artystycznie. Okazuje się, że szuka angaży w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jak podaje "Super Express", już niedługo będzie go można zobaczyć m.in. w serialu "Barwy szczęścia".

- Coraz częściej upomina się też o mnie film, więc co jakiś czas pojawiam się także na planach filmowych i serialowych - podsumował gwiazdor disco polo.

Fani mają nadzieję, że gdy obostrzenia zostaną zniesione, będą mogli posłuchać na żywo swojego ulubionego zespołu. Piotr Nowak, choć znalazł nową pracę, nie zapowiada końca kariery w branży disco polo. Na profilach w mediach społecznościowych wciąż organizuje m.in. koncerty online.