Zamknij

Gwiazda serialu TVN jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

06.02.2022 12:31

Małgorzata Heretyk, gwiazda znana z serialu "19+" podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka już niedługo zostanie mamą. "Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten skarb" - napisała na Instagramie.

Małgorzata Heretyk
fot. Instagram.com/ Małgorzata Heretyk

Małgorzata Heretyk dała się poznać fanom, występując w serialu TVN "+19". Zresztą na planie serialu poznała obecnego partnera - Ernesta Musiała. Między nimi szybko zaiskrzyło. Najpierw były oświadczyny w Londynie, a potem piękny ślub. Zawodowo para wzięła też udział w innej produkcji TVN - "Ameryka Express". Choć nie wygrali programu, zdobyli ogromną sympatię widzów.

Zobacz też: SE: Justyna Sieklucka urodziła. Gwiazda TVN została mamą

 Gwiazda TVN jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

Teraz obydwoje zmierzą się z nową rolą. Małgorzata i Ernest wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych.

"We’ve been keeping a secret. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten SKARB. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością" - czytamy na Instagramie Małgorzaty Heretyk.

Pod zdjęciem, na którym aktorka prezentuje ciążowy brzuszek i dumnie trzyma w ręku zdjęcie USG, posypało się mnóstwo ciepłych słów. "Cudownie, gratulacje", "ale cudownie, będziecie cudownymi rodzicami", "gratulacje i dużo siły"- pisali zachwyceni fani .

Małgorzata Heretyk nie jest jedyną gwiazdą, która urodzi w 2022 roku. Mamami zostaną również m.in.Opozda, Joanna Lazar Kylie Jenner oraz Jennifer Lawrence.

loader