Obserwuj w Google News

Gwiazda "Big Brothera" podzieliła się tragiczną wiadomością. Jej były partner zabił kobietę

Anna Skalik
2 min. czytania
21.06.2022 15:50
Zareaguj Reakcja

Aisleyne Horgan Wallace, gwiazda brytyjskiej edycji  "Big Brothera", podzieliła się traumatyczną historią. Jak ujawniła, jej były partner zabił kobietę.

Aisleyne Wallace
fot. Instagram/aisleyne1/screen

Aisleyne Horgan Wallace to znana brytyjska celebrytka. Rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w jednej z tamtejszych edycji reality show " Big Brother". Było to w 2006 roku i od tamtej pory, choć minęło już ponad 15 lat, jest stale obecna w show-biznesie - udziela wywiadów, bywa na eventach, pozuje na ściankach i jest także zapraszana do telewizji.

Niedawno, właśnie podczas jednego z telewizyjnych wystąpień, opowiedziała traumatyczną historię. Jak ujawniła w "GB News", jej były partner jest mordercą.

Zobacz także: Rebel Wilson i jej dziewczyna całują się na jachcie [FOTO]

Gwiazda "Big Brothera" podzieliła się tragiczną wiadomością. Jej były partner zabił kobietę

Wilson i jej były partner spotykali się jeszcze zanim kobieta stała się znana. Miała zaledwie 20 lat kiedy związała się z tamtym mężczyzną. Związek trwał kilka lat, ale się rozpadł, a byli partnerzy nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Potem celebrytka usłyszała historię mężczyzny, który zamordował swoją dziewczynę a jej ciało porzucił w krzakach. Okazało się, że był to właśnie jej partner sprzed kilku lat.

Redakcja poleca

W rozmowie z "GB News" celebrytka przyznała, że od kiedy się o tym dowiedziała ma koszmary. Świadomość, że była partnerką mężczyzny o takich skłonnościach, wywołuje w niej traumę.

To jest dla mnie bardzo traumatyczne. Teraz cały czas mam koszmary i nie umiem poradzić sobie ze świadomością, że żyłam z takim człowiekiem. Cały czas zastanawiam się, jak mogłam być tak blisko kogoś, kto był zdolny do takiego okrucieństwa, zła, niegodziwości - wyznała zdruzgotana Aisleyne Horgan Wallace.