Zamknij

Grzegorz Markocki wziął ślub w "Barze". Po 20 latach wystąpił w Opolu. Jak dzisiaj wygląda? [FOTO]

06.09.2021 15:24

Grzegorz Markocki wystąpił na koncercie poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi podczas festiwalu w Opolu. Były uczestnik programu "Bar", który wziął ślub w programie, przypomniał o sobie po blisko 20 latach. Jak dzisiaj wygląda i co robi wokalista znany z polsatowskiego reality show?

Grzegorz Markocki
fot. GRZEGORZ HAWALEJ/REPORTER/EAST NEWS

Grzegorz Markocki zdobył popularność dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji reality show "Bar" emitowanej w Polsacie. Dał się wówczas poznać jako energiczny showman oraz zdolny wokalista. Medialny rozgłos przyniósł mu jednak ślub z poznaną w programie Izabelą Kowalczyk. Uroczystość odbyła się 25 kwietnia 2002 roku i była transmitowana w telewizji jako pierwsze tego typu wydarzenie w historii reality show na świecie.  

Markocki przyszedł do "Baru" już jako całkiem znany epizodzista oraz piosenkarz. Zagrał m.in. w filmach "Poniedziałek" i "Wtorek". Do tego pierwszego nagrał kawałek "Serce Jelcyna", który znalazł się na albumie ze ścieżką dźwiękową z filmu. Brał także udział w "Idolu". Branża usłyszała o nim w 1998 roku, po tym jak w "Szansie na sukces" brawurowo wykonał piosenkę "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Krzysztofa Krawczyka i wygrał odcinek.  

Doda ujawniła kulisy skandalu w "Barze". Za seks w toalecie została srogo ukarana

Grzegorz Markocki z "Baru" zaśpiewał w Opolu 

Po latach Grzegorz Markocki pojawił się niespodziewanie na festiwalu w Opolu podczas koncertu upamiętniającego twórczość zmarłego w kwietniu gwiazdora "Parostatku". Były finalista "Baru" porwał publiczność opolskiego amfiteatru wykonaniem hitu "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Wielu widzów bez problemu rozszyfrowało, kim jest jasnowłosy wokalista. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat Grzegorz praktycznie w ogóle się nie zmienił. 

EN_01491682_0317
fot. Lukasz Kalinowski/East News
EN_01491682_0619
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS
EN_01491682_0624
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Grzesiek Markocki z "Baru" - co dzisiaj robi, czy nadal jest z Izą? 

Po udziale w polsatowskim reality show kariera Markockiego przebiegła ze zmiennym szczęściem. Wkrótce po udziale w "Barze" wydał debiutancki album "Królem być rock'n'rolla" nagrany razem z zespołem The Crackers Band. W 2006 roku wystąpił w filmie "Czeka na nas świat". Cały czas kontynuował karierę wokalną, od 2009 roku śpiewając razem z zespołem The Beatlemen i wydając płytę "Pozytywnie". Prowadził także magazyn muzyczny "Hitmania" w Polsacie. 

Głośny ślub Grzegorza i Izy w "Barze" niestety nie sprawił, że para została ze sobą do grobowej deski. W tym przypadku sprawdziło się powiedzenie "co nagle to po diable" - małżeństwo Markockiego i Kowalczyk szybko się rozpadło.

EN_01184081_9170
fot. TRICOLORS/East News
EN_00906692_5843
fot. GRZEGORZ HAWALEJ/REPORTER/EAST NEWS
EN_00906692_5842
fot. GRZEGORZ HAWALEJ/REPORTER/EAST NEWS
loader