Zamknij

Gromee po raz trzeci zostanie tatą. Sara Chmiel w kolejnej ciąży. "Baby boom" [FOTO]

08.12.2021 14:55

Gromee po raz trzeci zostanie tatą. Producent i wokalistka zespołu Łzy Sara Chmiel spodziewają się kolejnego dziecka. Radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazując zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Gromee i Sara Chmiel
fot. Mateusz Jagielski/East News

Gromee, a właściwie Andrzej Gromala, to jeden z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych i DJ-ów, który obraca się głównie w kręgu muzyki klubowej. Na swoim koncie ma współprace z wieloma artystami polskimi i zagranicznymi takimi jak Tommy Gunn, Andreas Moe, Steve Aoki czy Golec uOrkiestra. Jego singiel "Follow You" znalazł się w gronie 100 piosenek najchętniej granych w europejskich rozgłośniach radiowych w 2015 roku. Ogromny rozgłos przyniosło mu reprezentowanie Polski na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji, w duecie z Lukasem Meijerem zajęli 14. miejsce w półfinale. W 2019 roku rozpoczął współpracę z Martą Gałuszewską, a od września 2021 jest jednym z jurorów programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Gromee nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, ale także na brak szczęścia w życiu osobistym. W 2018 roku poślubił Sarę Chmiel, która po odejściu Anny Wyszkoni zastąpiła ją w roli wokalistki zespołu Łzy. Małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci: w 2018 na świat przyszedł ich syn Franciszek, a dwa lata później urodziła się córka Helena. Okazuje się, że rodzina Andrzeja i Sary ponownie się powiększy. W sieci pojawiło się zdjęcie ciążowego brzuszka i radosny wpis przyszłych rodziców.

Gromee po raz trzeci zostanie tatą. Sara Chmiel po raz kolejny jest w ciąży

Na profilu Gromee na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy oglądać producenta i jego żonę podczas urlopu w słonecznym Dubaju. Nie sposób nie zauważyć wyraźnego ciążowego brzuszka Sary Chmiel, a przyszli rodzice w zabawny sposób podzielili się z wielbicielami radosną nowiną.

Baby boom. Nie lubimy podróżować bez dzieci, ale tym razem mogliśmy zabrać ze sobą tylko jedno - napisał Gromala.

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których fani gratulowali i nie szczędzili najlepszych życzeń.

- Gratulacje kochani! Jesteście tacy cudowni i takie wiadomości Wam służą.

- Wszystkiego, co najlepsze dla Was i dużo zdrowia dla Maleństwa i Mamy.

- Gratulacje kochani dużo, dużo zdrówka - czytamy.

My oczywiście dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego.

loader