Zamknij

Gogglebox: nie żyje popularny uczestnik. Zmarł po nagłej chorobie

29.06.2021 11:40

Pete McGarry z brytyjskiego "Gogglebox" nie żyje. Uczestnik zmarł w wyniku nagłej choroby wieku 71 lat. Informację o śmierci mężczyzny przekazała produkcja programu. 

Gogglebox: nie żyje popularny uczestnik. Zmarł po nagłej chorobie
fot. Shutterstock

"Gogglebox" to popularny program typu reality show, w którym uczestniczy zabawnie komentują programy oglądane w telewizji. Brytyjski format nadawany w Channel 4 doczekał się edycji w kilku krajach na świecie. W Polsce show nosi tytuł "Gogglebox. Przed telewizorem" i jest emitowany w stacji TTV.

Mnóstwo uczestników biorących udział w programie stało się ulubieńcami widzów oraz popularnymi osobowościami w social mediach. Fani brytyjskiej edycji właśnie przeżywają druzgocącą stratę. Nie żyje Pete McGarry, znany uczestnik "Gogglebox" z Wielkiej Brytanii, który komentował programy razem z żoną i synem.

Taniec z gwiazdami: Sylwia Bomba z "Gogglebox" wystąpi w "Dancing with the Stars"

Gogglebox: Pete McGarry z brytyjskiej edycji nie żyje 

Pete McGarry zmarł w ubiegły weekend w wieku 71 lat. Dokładna przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości, lecz w komunikacie czytamy, że uczestnik odszedł po krótkiej chorobie. Informację przekazała produkcja brytyjskiego formatu. 

Z wielkim smutkiem informujemy, że gwiazdor "Gogglebox", Pete McGarry, zmarł w ten weekend w wieku 71 lat po krótkiej chorobie, w otoczeniu rodziny. Cała rodzina "Gogglebox", obsada i ekipa programu będą za nim tęsknić. Myślami jesteśmy z Lindą, ich dziećmi i wnukami. Od 2000 roku Pete i Linda zapewnili opiekę zastępczą ponad setce dzieci. Był on ukochanym ojcem, mężem i dziadkiem - przekazali na Instagramie twórcy programu i jednocześnie podkreślili, że śmierć seniora nie była związana z COVID-19. 

Pete McGarry występował w "Gogglebox" od 2013 roku. Komentował programy w towarzystwie żony Lindy i syna George'a. Rodzina znana była ze swojej działalności na rzecz opuszczonych dzieci. Począwszy od 2000 roku Pete i Linda podarowali miłość i opiekę ponad setce wychowanków. 

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" wkrótce zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka