Obserwuj w Google News

Gleycy Correia nie żyje. 27-letnia Miss Brazylii zmarła po rutynowym zabiegu. "Bóg wybrał ten dzień"

2 min. czytania
22.06.2022 08:03
Zareaguj Reakcja

Gleycy Correia nie żyje. 20 czerwca zmarła zdobywczyni tytułu Miss Brazylii Zjednoczonych Kontynentów. 27-latka przebywała w śpiączce, w którą zapadła kilka dni po zabiegu usunięcia migdałków.

Gleycy Correia
fot. screen: Instagram / gleycycorreia

Gleycy Correia nie żyje. Miss Brazylii miała 27 lat

Gleycy Correia nie żyje. W wieku 27 lat zmarła znana kosmetolożka i zdobywczyni tytułu Miss Brazylii Zjednoczonych Kontynentów. Informację o śmierci przekazał blisko związany z rodziną kobiety ksiądz Lidiane Alves Oliveira. W rozmowie z "The Mirror" duchowny poinformował, że ponad dwa miesiące przed śmiercią Correia miała poddać się rutynowemu zabiegowi usunięcia migdałków. Zaledwie pięć dni później miał pojawić się krwotok, w wyniku którego trafiła do szpitala. W wyniku zatrzymania akcji serca zapadła w śpiączkę. Lekarze stwierdzili zgon byłej miss 20 czerwca. Dzień później odbyła się ceremonia pogrzebowa.

- Bóg wybrał ten dzień na odebranie naszej księżniczki. Wiemy, że będzie nam jej bardzo brakować, ale teraz będzie rozświetlać niebo swoim uśmiechem - pożegnał Gleycy w mediach społecznościowych pastor Jak Abreu.

Jego zdaniem rodzina zmarłej uważa, że do jej śmierci doszło w wyniku błędu w sztuce lekarskiej. Nie wiadomo jednak, czy zostaną podjęte kroki prawne wobec chirurga, który przeprowadził zabieg usunięcia migdałków. Jak informuje "New York Post", przeprowadzono sekcję zwłok, ale jej wyniki nie są jeszcze znane.

Redakcja poleca

Gleycy Correia nie żyje. 27-latka zmarła po rutynowym zabiegu

Gleycy Correia zdobyła tytuł Miss Brazylii Zjednoczonych Kontynentów w wieku 23 lat. Choć z powodzeniem radziła sobie jako modelka, postanowiła skupić się na pracy w branży medycyny estetycznej. Była kosmetolożką, zajmowała się między innymi modelowaniem ust, usuwaniem tatuaży i blizn. Była aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się efektami swoich prac.

- Dobrą walkę stoczyłem, bieg ukończyłem, wiarę zachowałem - ten cytat z 2. listu do Tymoteusza pojawił się na profilu Gleycy po jej śmierci jako komentarz do grafiki, na której zmarłą modelkę przytula postać Jezusa.