Obserwuj w Google News

Gerard Pique ma kochankę. Wyszło na jaw, kim jest i czym się zajmuje

2 min. czytania
11.08.2022 15:10
Zareaguj Reakcja

Gerard Pique i Shakira rozstali się na początku czerwca tego roku. Zagraniczne media donosiły, że piłkarz miał zostawić ukochaną dla młodszej kochanki. Teraz wyszło na jaw, kim jest i czym się zajmuje.

Gerard Pique
fot. Instagram.com/Gerard Pique

Gerard Pique i Shakira w czerwcu tego roku rozstali się po wielu latach związku. Piłkarz i gwiazda pop spotykali się ze sobą od 2011 roku i doczekali się dwójki dzieci, synów: 9-letniego Milana i 7-letniego Shashy. Niestety, w ostatnim czasie krążyły plotki o tym, że sportowiec miał wdać się w romans, co okazało się być prawdą.

Zobacz też: Shakira powraca z wybuchowym "Don't Wait Up". Premiera singla w Radiu ZET

Gerard Pique ma kochankę. Wyszło na jaw, kim jest i czym się zajmuje

Teraz relacje między Shakirą i byłym ukochanym są mocno napięte. Niedawno doszło nawet do tego, że Shakira nie wpuściła Gerarda do mieszkania w Barcelonie. Piłkarz był zmuszony czekać na synów pod bramą domu. Wszyscy zastanawiają się też, kim jest kobieta, dla której Pique miał zostawić Shakirę. Jak się okazuje, to 23-letnia studentka. "The Sun" donosi, że nowa partnerka piłkarza to Clara Chia Marti. Kobieta studiuje Public Relations w Barcelonie. Zakochani mieli poznać się w biurze należącej do firmy produkcyjnej Pique - Kosmos, w której Clara została zatrudniona.

Mówi się, że nowy romans piłkarza kryli jego znajomi. Mimo że na jaw wyszły personalia kochanki sportowca, on wcale nie zamierza kończyć z nią relacji.

"Znajomi Gerarda pomagali mu utrzymać romans w tajemnicyW tym celu wyczyścili konta Clary w mediach społecznościowych, aby ludzie nie mogli znaleźć jej zdjęć. Już samo to sprawia, że jego koledzy myślą, że naprawdę poważnie traktuje bycie z nią" - donosi "The Sun". Być może więc ich relacja to coś poważniejszego.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official