Obserwuj w Google News

George Ward, czyli Cherry Valentine z "RuPaul's Drag Race", nie żyje. Zmarł w wieku 28 lat

Anna Skalik
2 min. czytania
23.09.2022 13:25
Zareaguj Reakcja

George Ward, słynna drag queen Cherry Valentine z programu "RuPaul's Drag Race", nie żyje. Zmarł tragicznie w wieku 28 lat.

Ward
fot. Instagram/@thecherryvalentine/screen

Nie żyje George Ward, znany szerzej jako brytyjska drag queen o pseudonimie Cherry Walentine. Wiadomość o jego śmierci przekazała mediom rodzina zmarłego. Ward był najbardziej znany ze swojego udziału w drugim sezonie "RuPaul’s Drag Race UK" oraz z filmu dokumentalnego o nim.

Zobacz także: Zabił własną matkę i planował morderstwo premiera. Młody aktor skazany

Słynna drag queen Cherry Valentine z "RuPaui's Drag Race" nie żyje

George Ward lepiej znany pod pseudonimem Cherry Valentine występował jako drag queen. Zawodowo był pielęgniarką zdrowia psychicznego z Darlington w Anglii. W 2021 roku wziął udział w programie "RuPaul’s Drag Race UK", a potem stał się bohaterem filmu dokumentalnego BBC o życiu współczesnych nomadów, podróżników z Darlington.

Redakcja poleca

W krótkim oświadczeniu rodzina zmarłego poinformowała, że George Ward zmarł tragicznie.

Z największym bólem i najgłębszym smutkiem informujemy, że nasz George – Cherry Valentine – zmarł tragicznie – informują bliscy. Będzie to dla większości ludzi głębokim szokiem. Wiemy, że nie ma łatwego sposobu, aby to przekazać. Jako jego rodzina wciąż przeżywamy jego śmierć, a nasze życie już nigdy nie będzie takie samo – cytuje The Guardian.

Bardzo smutna wiadomość. Zawsze szukał wewnętrznego spokoju, akceptacji. Próba znalezienia miejsca, do którego pasuje, przyszła wraz z pogodzeniem się, kim był. Taka piękna dusza. Mam nadzieję, że znajdziesz wieczny spokój – pisze internauta pod jednym ze zdjęć Warda na Instagramie.