Obserwuj w Google News

Gelner o związku z 16 lat starszą Cielecką. "Jak matka z synem"

2 min. czytania
05.10.2022 14:07
Zareaguj Reakcja

Bartosz Gelner zwykle nie wypowiada się w mediach na temat swojego związku z Magdaleną Cielecką. Zapytany w programie Kuby Wojewódzkiego o dzielącą ich różnicę wieku odpowiedział w ostrych słowach: „to jakiś absurd ku**a!”. Skąd tak gwałtowna reakcja?

Gelner o związku z 16 lat starszą Cielecką. "Jak matka z synem"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, screen Instagram

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka od początku swojego związku, o którym pierwsze plotki pojawiły się w 2019 roku, starają się, by nie był on obiektem medialnego szumu. Kiedy aktor we wtorkowy wieczór gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, pojawił się jednak temat życia prywatnego.

Zobacz także:  Magdalena Cielecka po raz pierwszy pokazała partnera na Instagramie [FOTO]

Gelner ostro o różnicy wieku między nim a Cielecką - To jest jakiś absurd ku**a!

Bartosz Gelner zapytany o to, dlaczego stroni od dzielenia się z mediami szczegółami swojego związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką, zdecydowanie przedstawił swoje stanowisko.

Wydaje mi się, że jak się za bardzo dasz wchłonąć tym mediom i otworzysz się na nie, to one cię jakby ścigają. Z Magdą też nie lubimy się pokazywać, nie mamy też takiej potrzeby. Projekty też wybieram takie, które mi się podobają, które mnie interesują – wytłumaczył.

Redakcja poleca

Prowadzący zwrócił uwagę na mogącą budzić kontrowersje różnicę wieku między Gelnerem a Cielecką. Aktor ostro zareagował.

To jest jakiś absurd ku**a! Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce – powiedział zdecydowanie.

Dodał również, że parze zdarza się słyszeć komentarze, że wyglądają jak… matka z synem! Co na to aktor?

Magda w ogóle wygląda, jakby była w moim wieku – podsumował.

A Wy co myślicie o dużej różnicy wieku między partnerami?

Gwiazdy które pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. SuperCoffee via The Grosby Group/Grosby Group/East News/ Bartosz Krupa/East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Li Ying/Xinhua News/East News