Obserwuj w Google News

Gal Gadot jest w ciąży. Aktorka znana z roli Wondar Woman spodziewa się trzeciego dziecka

1 min. czytania
02.03.2021 11:58
Zareaguj Reakcja

Gal Gadot jest w ciąży. "Znowu zaczynamy" - napisała aktorka znana z tytułowej roli w filmie "Wonder Woman" pod uroczym zdjęciem z rodziną. Gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka.

Gal Gadot
fot. Album Online/East News

Gal Gadot ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży. Izraelska aktorka i modelka przekazała szczęśliwą nowinę w poniedziałek za pomocą swojego profilu w mediach społecznościowych. Gwiazda filmu "Wonder Woman" opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z rodziną. Mąż aktorki Yaron Varsano oraz ich dwie córki dotykają ciążowego brzucha Gal Gadot. "Znowu zaczynamy" - napisała szczęśliwa mama, dodając do opisu emotikon serca.

Zobacz także:  Gal Gadot żeńską wersją Jamesa Bonda. Gwiazda "Wonder Woman" zagra w nowej serii filmów

Gal Gadot jest w trzeciej ciąży

Gal Gadot i Yaron Varsano doczekali się do tej pory dwóch córek - starsza Alma przyszła na świat w 2011 roku, a młodsza Maya w 2007 roku. Nie wiadomo na razie, czy gwiazda spodziewa się pierwszego chłopca, czy trzeciej dziewczynki. Plotki o tym, że Gal Gadot może być w ciąży, pojawiły się dzień po gali Złotych Globów 2021 w Beverly Hills. Uwagę internautów zwróciła figura aktorki. Gwiazda wybrała na tę okazję szeroką białą sukienkę, pod którą sprytnie ukrywała ciążowy brzuszek. Ostatecznie jednak Gal Gadot postanowiła przyznać, że faktycznie spodziewa się trzeciego dziecka.

Fani w komentarzach składają gratulacje i życzą dużo zdrowia aktorce oraz jej pociechom.