Zamknij

Filip Chajzer wzruszył internautów tym, co zrobił dla Gosi Ohme

Anna Skalik
11.10.2022 11:19

Filip Chajzer zaskoczył Małgorzatę Ohme przed budynkiem TVN. To, co dla niej przygotował, wprawiło ją w osłupienie.

Filip Chajzer i Gosia Ohme
fot. Instagram/@dziendobrytvn/screen

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej lubianych prezenterów „Dzień dobry TVN”. W programie występuje w duecie z Małgorzatą Ohme – sympatyczną, cenioną za ciepło i szczerość dziennikarką. Od dawna widzowie śniadaniówki TVN są zdania, że Chajzer i Ohme stanowią bardzo zgraną parę prowadzących. Ale nie jest tajemnicą, że prywatnie także są sobie bardzo bliscy. Tego Filip Chajzer dowiódł swoją niedawną niespodzianką, którą sprawił Gosi. Jej reakcja mówi o relacji z Filipem więcej, niż słowa.

Zobacz także: Smaszcz ostrzega Kurzajewskiego. Jeśli sprawa trafi do sądu, ujawni prawdę

Filip Chajzer wzruszył internautów tym, co zrobił dla Gosi Ohme

Na Instagramie „Dzień dobry TVN” pojawił się krótki filmik, na którym widać, jak wręcza Gosi Ohme bukiet czerwonych róż, mówiąc, że to nie jest żaden dzień przyjaciela, ani żadna szczególna okazja. Po prostu wręcza jej kwiaty. Gosia Ohme nie kryje wzruszenia, na jej twarzy pojawia się pełen przejęcia uśmiech, na chwilę zakrywa twarz dłonią.

Ale nie to jest największym zaskoczeniem. Całej scenie towarzyszy piękna muzyka i jak się za chwilę okazuje, tuż obok stoi fortepian, na którym muzyk wygrywa chwytającą serce pieśń. To kolejna niespodzianka od Filipa dla Gosi.

„Piękny gest Filipa Chajzera i piękna przyjaźń” – głosi krótki opis filmu.

Ta krótka scena bardzo poruszyła internautów i widzów „Dzień dobry TVN”, czemu dali wyraz w komentarzach. Wiele osób zauważa, że w takich momentach widać, że Ohme i Chajzer naprawdę się rozumieją i wspierają.

Uwielbiam Was. Z radością zaczęłam z Wami dzień.

Super para, widać jak się wspierają i rozumieją.

Wzruszający moment. Wspaniała para prowadzących, super ludzie – komentują widzowie.

Co ciekawe, zdaniem niektórych mowa ciała Filipa zdradza wręcz coś całkiem innego.

Piękny gest? Spójrzcie na jego mowę ciała… Kwiaty – zamiast wręczyć, machnął nimi. Niby przytula, ale się odsuwa i odcina – pisze internauta.

Ja też to zauważyłam. Mowa ciała wszystko zdradziła – odpowiada ktoś inny.

Pojawiło się nawet porównanie do słynnego duetu Rogalskiej i Kammela, którzy na planie "Pytania na śniadanie" wyglądali na bardzo sobie bliskich, a po odejściu prezenterki z TVP wszystkich zaskoczył brak jakiejkolwiek reakcji ze strony Kammela.

Nam jednak się zdaje, że relacja Filipa i Gosi jest szczera.

loader