Zamknij

Filip Chajzer tłumaczy się z wpadki w "Milionerach". Uderza w hejterów

16.02.2022 12:21

Filip Chajzer postanowił wytłumaczyć się z wpadki w "Milionerach". Dziennikarz gościł w walentynkowym wydaniu teleturnieju razem z Małgorzatą Ohme. Para odpadła na prostym pytaniu, co spotkało się z olbrzymią krytyką ze strony fanów. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" postanowił wytłumaczyć się z wpadki.

Filip Chajzer
fot. nstagram.com/ Filip Chajzer

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme byli jedną z par, która gościła w walentynkowym wydaniu programu "Milionerzy". Para już przy drugim pytaniu skorzystała z koła ratunkowego. Polegli jednak na pytaniu, które zdaniem publiczności należało do prostych. Brzmiało ono tak:

Gdzie 30 listopada 2021 roku królowa brytyjska Elżbieta II przestała być głową państwa:

A. w Szkocji;

B. w Barbadosie;

C. w Anglii;

D. w Walii.

Zobacz też: Filip Chajzer ostro o KRRiT: "Polowanie na TVN trwa". Prosi internautów o wsparcie

Filip Chajzer tłumaczy się z wpadki w "Milionerach". Uderza w hejterów

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" wybrali złą odpowiedź - A. Ostatecznie wygrali 40 tysięcy złotych. Poprawną odpowiedzią jest B.

Internauci mocno skrytykowali Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Ich zdaniem pytanie było proste, a dziennikarze powinni znać odpowiedź na to pytanie.

"I to są dziennikarze, że niewiedzą najprostszych rzeczy, wstyd", "I to są dziennikarze, że niewiedzą najprostszych rzeczy, wstyd", "chyba raczej błaznowali, błaznowali i d**a z tego wyszła".- grzmieli fani na facebooowym profilu programu.

Filip Chajzer postanowił wytłumaczyć się z wpadki z mediach społecznościowych. Przy okazji uderzył też w hejterów.

"Dzięki dobrzy ludzie za te fajne komentarze, które nastąpiły po tych gorszych... Jak to się stało, że akurat ta informacja do mnie nie dotarła? Z setek, które codziennie przebijają się z mediów do głowy? Ciężko stwierdzić. Listopad i grudzień to zawsze mega intensywny czas i totalne skupienie na logistyce świątecznej akcji pomocy dla Powstańców. To mógł być też chwilowy detox od netu, albo co też prawdopodobne - kac po urodzinach, które trwały na godziny przed wielką imprezą na Barbadosie. Jakby nie było... wstyd. Do Szkocji pojechać zawsze chciałem i pojadę. Wypije tam zdrowie wszystkich, którzy poczuli się lepiej dowalając gościowi z tv, który był nie tak idealny jak oni. Ale jeśli to komuś pomogło - cudnie! Polecam się" - napisał Filip Chajzer.

Przypomnijmy, że w walentynkowy wieczór wyemitowano specjalnie wydanie "Milionerów". W studio pojawiły się dwie pary: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak. Ich wygrane zostały przekazane na cel charytatywny.