Obserwuj w Google News

Filip Chajzer tańczy do Las Ketchup w "DDTVN". Serca skradła jednak Małgorzata Ohme

2 min. czytania
29.04.2021 18:39
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer podzielił się w sieci materiałem z najnowszego odcinka programu "Dzień Dobry TVN", w którym zatańczył do wielkiego hitu Las Ketchup. Serca widzów skradła jednak jego współprowadząca - Małgorzata Ohme.

Filip Chajzer
fot. Michal WARGIN/East News

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme są jedną z par prowadzących program śniadaniowy " Dzień Dobry TVN". Widzowie lubią ten energetyczny duet, do którego każde z prowadzących wnosi coś odmiennego. Dziennikarz tryska żartem, a prezenterka bywa skłonna do melancholii. Są jednak takie momenty, w których obydwoje rzucają się w wir zabawy. I tak było tym razem, kiedy w programie pojawił się materiał na temat hitu grupy Las Ketchup "Asereje".

Zobacz także: "Asereje" Las Ketchup ma już 19 lat. Co dzieje się z autorkami przeboju i jak dziś wyglądają?

Filip Chajzer tańczy do Las Ketchup. Uwagę przykuwa Małgorzata Ohme

Na Instagramie Filipa Chajzera często pojawiają się fragmenty materiałów, jakie znalazły się w prowadzonym przez niego programie śniadaniowym. Tym razem syn Zygmunta Chajzera pochwalił się momentem, w którym razem z zawodową tancerką i Małgorzatą Ohme tańczą układ choreograficzny do "Asereje".

Prowadzący podeszli do tematu z dużym przymrużeniem oka. Chajzer próbuje nieco naśladować układ z 19-letniego przeboju, z kolei Ohme kompletnie poddała się swojej fantazji. Materiał opublikowany przez prezentera bardzo spodobał się widzom, a prowadząca wprost skradła ich serca.

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od widzów, którym podoba się dystans prowadzących i ich swoboda na wizji. Przede wszystkim uwaga internautów skierowana jest na Małgorzatę Ohme.

"Pani Gosia, słysząc jakąkolwiek muzykę, natychmiast ucieka do jakiegoś innego świata... czasu... wymiaru", "Pani Gosia wymiata. Co za luz i spontaniczność. Brawo", "Niby pierwszy plan itd... ale to od Gośki nie da się oderwać wzroku", "Pani Gosia ma swoją wersję. Uwielbiam" - piszą komentujący.

RadioZET.pl/AS