Zamknij

Był dziecięcą gwiazdą popularnego serialu. Jak dziś wygląda Wojtuś z „M jak miłość”? [FOTO]

16.09.2022 16:27

Widzowie poznali go jako rezolutnego 7-latka. Z czasem stał się ulubieńcem fanów „M jak miłość”. Co dzisiaj robi i jak wygląda Feliks Matecki, który wcielił się w syna Małgorzaty Mostowiak?

Feliks Matecki Barbara Kurdej-Szatan
fot. Screen Instagram (@feliksmatecki)

Feliks Matecki zadebiutował na ekranach dobre kilka lat temu. Dołączenie do obsady najchętniej oglądanego serialu w Polsce przysporzyło mu grona fanów. Widzom spodobała się postać wygadanego Wojtusia.

Niestety jego rola musiała zostać ograniczona, a z czasem całkowicie zniknął z ekranu. Wiązało się to ze zwolnieniem z TVP Barbary Kurdej-Szatan, czyli jego serialowej przybranej matki. Wojtuś i Joasia wyjechali z kraju i słuch po nich zaginął.

Feliks Matecki nie jest już dzieckiem. Młody aktor z „M jak miłość” wydoroślał

14-letni Feliks nie przypomina już serialowego Wojtusia. Na jego profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z „Pytania na śniadanie”. To właśnie wtedy widzowie przekonali się, jak bardzo zmienił się Feliks.

- No nie do wiary jak ten czas leci, chłopiec nie do poznania.

- O cholera, ile Ty masz wzrostu?? - dopytywali zszokowani fani.

Feliks Matecki nie myśli o powrocie do „M jak miłość”. Skupia się teraz na innych wyzwaniach zawodowych. Niedawno wystąpił w komedii romantycznej „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Aktualnie promuje nowy film z jego udziałem „Orlęta. Grodno'39”, który otrzymał nominację do Złotych Lwów.

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News