Obserwuj w Google News

Córka Michała Wiśniewskiego została projektantką mody. Ubrania? Specyficzne [FOTO]

2 min. czytania
13.10.2022 20:12
Zareaguj Reakcja

Fabienne Wiśniewska zaprojektowała i wykonała stroje dla Xaviera i jego dziewczyny na Party Fashion Night 2022. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny sama zadebiutowała na imprezie w oryginalnej stylizacji własnego autorstwa. Ma talent? 

Fabienna Wiśniewska
fot. VIPHOTO/East News

Fabienne Wiśniewska to córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny oraz młodsza siostra Xaviera. 19-latka do niedawna z pasją trenowała taniec, ale po zdaniu matury postanowiła pójść w innym kierunku. Zamiast sceny wybrała sztukę. Fabienne dostała się na Akademię Sztuk Pięknych, gdzie od października rozpoczęła zajęcia.

Redakcja poleca

Fabienne Wiśniewska zaprojektowała ubrania na Party Fashion Night

Trzeba przyznać, że rysunki latorośli lidera Ich Troje robią wrażenie i od razu widać, że nastolatka ma ogromny talent plastyczny. W jakim kierunku zamierza pójść po studiach Fabienne? Tego na razie nie wiadomo, ale ostatnio na poważnie zajęła się projektowaniem ubrań.

Efekty pracy kreatywnej 19-latki można było zobaczyć na Party Fashion Night 2022. Na imprezie w stylizacjach wykonanych przez Fabienne pojawili się Xavier Wiśniewski i jego dziewczyna, Weronika Fabijańska - siostra Sebastiana Fabijańskiego. Oboje mieli na sobie stroje ozdobione dżinsowym patchworkiem.

Fabienne Wiśniewska także pojawiła się na Party Fashion Night w sukience swojego autorstwa. Kreacja składała się ze zszytych kawałków denimu i wyglądała bardzo oryginalnie. Młoda projektantka ożywiła strój butami i torebką w odcieniu soczystej zieleni. 

Strojami zaprojektowanymi przez Fabienne z dumą pochwalił się na Instagramie Xavier Wiśniewski. 

Ciuchy zrobiła nam Fabka - napisał. 

Syn Michała Wiśniewskiego zdradził także, jak powstawały stylizacje przygotowane przez Fabienne. Jak widać, proces pochłonął sporo materiału i był bardzo pracochłonny.