Obserwuj w Google News

Ewa Skibińska pokazała nagie zdjęcie z łazienki. "Królowa jest tylko jedna" [FOTO]

1 min. czytania
14.04.2021 06:49
Zareaguj Reakcja

Ewa Skibińska na swoim Instagramie lubi prowokować. Aktorce zdarza się publikować odważne, nagie zdjęcia. Tym razem uraczyła swoich fanów fotografią topless z łazienki.

Ewa Skibińska
fot. Viphoto/ East News

Ewa Skibińska to aktorka, która na swoim koncie ma wiele ról filmowych i teatralnych. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w m.in. serialu Netflixa "W głębi lasu".

Aktorka korzysta z dobrodziejstw Instagrama i chętnie publikuje rozmaite zdjęcia, również własne. Gwiazda nie ma problemów z pokazywaniem swojego ciała zarówno na ekranie, jak i w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Ewa Skibińska nago w jeziorze. Aktorka pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Ewa Skibińska pokazała nagie zdjęcie z łazienki. "Królowa jest tylko jedna" [FOTO]

Kilka miesięcy temu pokazała nagie, zmysłowe zdjęcia z jeziora. Teraz kusi fotografią z łazienki, na której pozuje topless, zasłaniając jedynie ręką nagie piersi. Choć fanów urody aktorki nie brakuje, znaleźli się też tacy, którzy uznali, że fotografia jest zbyt odważna i zbędna na Instagramie.

"Królowa jest tylko jedna", "Pytanie: Jaka idea przyświecała tej Pani, robiąc to zdjęcie. Straszne, co powoduje brak zajęcia i dużo wolnego czasu", "boska", "piękna i odważna" - pisali wielbiciele aktorki. 

Na szklanym ekranie wdzięki Skibińskiej widzowie mogli podziwiać m.in. w "Śwince", "In flagranti" oraz "Tygodniu z życia mężczyzny".